• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Odpowiedzi: Michał Kazula

189
odpowiedzi
33
najlepszych odpowiedzi
0 głosów
odpowiedź 8 listopada 2016
A słyszał kolega o relacyjnych bazach danych? No na pewno nie pozwolę Ci stworzyć bazy danych (tabe
0 głosów
odpowiedź 3 listopada 2016
Jeżeli wykupisz sobie swoją domenę to tak :-)
0 głosów
odpowiedź 27 października 2016
Spróbuj sobie ustawić kolory takie same jak formatka. Jeżeli umiesz obsłużyć czytnik. To co soi na
1 głos
odpowiedź 14 października 2016
No bez jaj :-) Działa: int nww(int a, int b) { int c = a; while(c%b != 0) { c
1 głos
odpowiedź 26 września 2016
Nie.
0 głosów
odpowiedź 16 września 2016
Skocz sobie do funkcji have_posts() i wklej jej zawartość. Bo pewnie tam jest zapytanie do bazy dany
0 głosów
odpowiedź 16 września 2016
Słaba walidacja :-)
2 głosów
odpowiedź 16 września 2016
Spróbuj tak =JEŻELI(B1="";"";TEKST(DZIŚ();"DD-MM-RR"))  
0 głosów
odpowiedź 14 września 2016
Nie widzę codepen'a z kodem (szukałem pod Chcesz gotowe rozwiązanie czy podpowiedź?
2 głosów
odpowiedź 12 września 2016
Taka mała podpowiedź :-) Musisz podzielić ten kod na fragmenty (funkcje). Jedna funkcja ma odpowiada
1 głos
odpowiedź 11 września 2016
Powiem tak. Standardowo jako ćwiczenie rekurencji używa się algorytmu obliczenia silni (w matematyc
1 głos
odpowiedź 8 września 2016
Może wyjaśnię to w taki sposób. Otóż rozdzielczość zdjęcia ma duże znacznie przy jego ładowaniu. Mak
0 głosów
0 głosów
odpowiedź 24 sierpnia 2016
Coś mi nie pasuje z twoimi: int a,y,mc,d,h,m,sek; Z tego co się orientuje to wartość int wynosi:
0 głosów
odpowiedź 22 sierpnia 2016
Moja propozycja nr 1: int getinfo (student pa[], int n) { int i = 0; do { cin >...
-1 głosów
odpowiedź 16 lipca 2016
Masz w klasie "Zycie" zadeklarowaną metodę "void zmien()" nie widzę jej definicji w pliku zycie
0 głosów
odpowiedź 16 lipca 2016
Możesz skorzystać: Gotowe Arduino z modułem Ethernet - link Dodatek do Ardiuno (jeżeli posiadasz
1 głos
odpowiedź 15 lipca 2016
Masz dwie możliwości: Wstaw w znaczniki if((dialogResult == DialogResult.No)) {} polecenie break;
0 głosów
odpowiedź 1 lipca 2016
Podaj model czujnika. Nie ma prawa Ci działać bo dałeś w przerwaniu pętle nieskończoną! Wywal whil
0 głosów
odpowiedź 1 lipca 2016
Reinstalacja systemu, albo wsadź płytkę z XP i wybierz Napraw :-) Polecam instalację linuxa :-)...

92,579 zapytań

141,429 odpowiedzi

319,657 komentarzy

61,962 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

...