• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Odpowiedzi: pvalue

118
odpowiedzi
9
najlepszych odpowiedzi
1 głos
odpowiedź 21 grudnia 2019
To normalne typowe wypalenie zawodowe. Miałem podobnie musisz zrobić sobie wakacje co najmniej 3 mie
-1 głosów
odpowiedź 19 grudnia 2019
ja znam tylko płatne abonamentowe, gdzie występują zdjęcia stockowe
0 głosów
odpowiedź 19 grudnia 2019
beczka występowała w połączeniach typu BNC ( od kilku lat ich się nie stosuje). Potrzebujesz tzw. sw
0 głosów
odpowiedź 13 grudnia 2019
Ms Office można masowo wysyłać ;] Ale lepiej coś własnego z pełną kontrolą https://videokurs.pl/ar
0 głosów
odpowiedź 13 grudnia 2019
Te trzy punkty które napisałeś, wszystko zależy od pracodawcy (agencji). Co do seo tym zajmują się w
0 głosów
odpowiedź 13 grudnia 2019
Ja bym go blokawał np Netlimiterem lub napisał jakąś regułę blokowania w moim antywirusie. Jedyny pr
0 głosów
odpowiedź 13 grudnia 2019
komputer "W" Stefana Węgrzyna, będzie ciężko
1 głos
odpowiedź 9 grudnia 2019
Algorytm A*, jest zachlanny,  ten został zastosowany w grze PACMAN (archaiczny co nie). Wszystk
0 głosów
odpowiedź 2 grudnia 2019
Z moich informacji najlepszym kompilatorem od lat jest Intel Parallel Studio, zarówno na WIN jak i w
0 głosów
odpowiedź 11 listopada 2019
sprawdź zasilacz czy ma odpowiednia moc do twojej karty grafiki (podczas grania jest zwiększony pobó
0 głosów
odpowiedź 8 listopada 2019
miałem podobny problem, miałem zaprogramować symulacje automatu do wydawania napojów lub jedzenia, p
1 głos
odpowiedź 8 listopada 2019
na początek tylko PRATA (autor), później jakaś książka o wskaźnikach (Przewdnik taki jest) i koniecz
0 głosów
odpowiedź 8 listopada 2019
można w postaci BLOB (binarnej) albo jako struktura też binarnie
0 głosów
odpowiedź 8 listopada 2019
Profil praktyczny od naukowego (ogólnoakademickiego) różni sie tym że raczej po nim naukowcem nie zo

92,576 zapytań

141,426 odpowiedzi

319,650 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

...