• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Odpowiedzi: obl

417
odpowiedzi
93
najlepszych odpowiedzi
0 głosów
odpowiedź 4 lutego 2018
Poczytaj o iloczynie wektorowym i równaniu normalnym płaszczyzny a znajdziesz rozwiązanie.
0 głosów
odpowiedź 13 stycznia 2018
Nie wiem jak twoje dane są zapisane, czy wygląda to np. tak: Nazwa Miasta;coś tam jeszcze;itd. itp
0 głosów
odpowiedź 9 stycznia 2018
Musisz podpiąć się pod zdarzenie mousePressEvent i opcjonalnie mouseReleaseEvent to wygląda mniej wi
-1 głosów
odpowiedź 7 stycznia 2018
WinApi jeżeli chcesz robić programy okienkowe pod Windowsa.
1 głos
odpowiedź 7 stycznia 2018
To będzie relacja wiele do wielu bo każde ogłoszenie musi mieć możliwość przypisania do każdego woje
2 głosów
odpowiedź 6 stycznia 2018
Zobacz jakie argumenty przyjmuje ta funkcja: errno_t strcpy_s(char *restrict dest, rsize_t destsz,...
2 głosów
odpowiedź 4 stycznia 2018
Klasa produkt powinna być klasą abstrakcyjną zawierającą metody czysto abstrakcyjne i powinna być dz
0 głosów
odpowiedź 30 grudnia 2017
Nie wiem, czy rozumiem poprawnie to co chcesz zrobić. Jest sobie zbiór punktów, który chcesz (jeżeli
0 głosów
odpowiedź 30 grudnia 2017
To: int *arg[10]; jest wskaźnik na 10-cio elementową tablicę wskaźników *int. To: int (*wsk)[1
0 głosów
odpowiedź 28 grudnia 2017
W linijce 30 powinno być: for(int i = 0; i < mnoznik; i++) a w linijce 32: cout <<
0 głosów
odpowiedź 28 grudnia 2017
Bo zapamiętujesz dane tylko dla jednej wartości, żeby to poprawnie obsłużyć powinieneś przechowywać
0 głosów
odpowiedź 28 grudnia 2017
Jeżeli masz jakiś obszar podzielony na kwadratowe pola to możesz zrobić to tak jak ja w moim program
0 głosów
odpowiedź 28 grudnia 2017
Nie wiem, czy dobrze rozumiem, ale dane są podzielone na partie 4-bity danych + 1 bit kontrolny, wię
1 głos
odpowiedź 26 grudnia 2017
W pliku nagłówkowym plik.h umieszcza się tylko nagłówek funkcji, czyli: void wypisz(std::string st
0 głosów
odpowiedź 25 grudnia 2017
Rób swoje projekty, takie, które budzą twoją ciekawość i przy okazji zmuszają cię do nauki nowych za
1 głos
odpowiedź 25 grudnia 2017
Nie wiem o co dokładnie ci chodzi, ale gdybym miał zrobić coś takiego to otwierał bym pliki w trybie
0 głosów
odpowiedź 21 grudnia 2017
Narysowanie takiej mapki w Inkscapi-e to około pół godziny roboty. Problem polega na tym, że dużo ob
1 głos
odpowiedź 20 grudnia 2017
Pythona można używać zamiast PHP (DJango), można też w Pythonie pisać programy okienkowe chociażby z
1 głos
odpowiedź 20 grudnia 2017
Pytanie 1 - liczba nawiasów otwierających i zamykających się nie zgadza
-1 głosów
odpowiedź 15 grudnia 2017
Po co funkcja studenci_z_roku ma zadeklarowane, że zwraca wartość typu char, jeżeli nigdzie nie zwra

92,575 zapytań

141,424 odpowiedzi

319,649 komentarzy

61,960 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

...