• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Jak skutecznie prowadzić edukacje?

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
185 wizyt
pytanie zadane 25 grudnia 2017 w HTML i CSS przez Tradereu Użytkownik (780 p.)
Hej, chciałbym was zapytać jak waszym zdaniem powinna wyglądać efektywna nauka, ja preferuje materiały video.

Jednak mam problemy z praktyka, czy moglibyście polecić mi jakieś serwisy lub sposoby jak mogę dalej się rozwijać?

Uczę się HTML/CSS krótko bo około miesiąca jednak jedyne co udało mi się zrobić to ten szablon poniżej.

Czekam na wasze pomocne odpowiedzi, pozdrawiam.

http://testowastrona24.prv.pl/

(strona ma trochę syfu w CSS bo inaczej wygląda na laptopie a inaczej na monitorze 24cale)

2 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 25 grudnia 2017 przez Schizohatter Nałogowiec (39,600 p.)
No i dobrze, od czegoś zacząłeś. Po prostu pisz kod. To naprawdę wystarcza. Oglądanie nieskończonej liczby tutoriali i poradników, to tylko pójście na łatwiznę i niczego Cię nie nauczy. Wszystko przychodzi z praktyką.

Sam dojdziesz do wszystkiego (w tym do tego, że sam nie jesteś w stanie wymyślić wszystkiego i tego, że zawsze będziesz za innymi ludźmi w tyle - i od tych będziesz się uczył czytując co jakiś czas ich materiały). Będziesz czytał dokumentacje, opracowywał wzorce, które usprawnią Twoją pracę, porównywał je ze wzorcami wymyślonymi przez innych ludzi i tak dalej.

Optymalizacja danego działania jest jedna, dróg do niej jest wiele.
0 głosów
odpowiedź 25 grudnia 2017 przez obl Maniak (51,280 p.)
Rób swoje projekty, takie, które budzą twoją ciekawość i przy okazji zmuszają cię do nauki nowych zagadnień związanych z interesującą cię tematyką. Dla mnie to jest główny sposób uczenia się.
komentarz 25 grudnia 2017 przez Tradereu Użytkownik (780 p.)
Dziękuję za pomoc, jest jakaś strona gdzie mogę wrzucić swój kod w celu poprawy i analizy błędów ?
komentarz 25 grudnia 2017 przez imklau Nałogowiec (42,090 p.)

Jak wrzucić kod w celu poprawy i analizy błędów?

Większość osób wstawia kod na Githuba + do tego Github Pages, a dzięki czemu nie musisz sobie szukać jakiegoś darmowego, lipnego hostingu tylko masz gotową stronę wiszącą sobie na necie i takie linki zazwyczaj są wstawiane tu na forum, a reszta osób kod ocenia, poprawia ;)

https://validator.w3.org/ - tutaj możesz wkleić link do Twojej strony i zobaczyć, jakie błędy zrobiłeś

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 158 wizyt
pytanie zadane 26 grudnia 2016 w C i C++ przez Kamil Kot Nowicjusz (220 p.)
+8 głosów
4 odpowiedzi 878 wizyt
pytanie zadane 24 lutego 2016 w Nasze poradniki przez emSon Stary wyjadacz (10,480 p.)
0 głosów
3 odpowiedzi 209 wizyt
pytanie zadane 25 kwietnia 2018 w HTML i CSS przez Tradereu Użytkownik (780 p.)

92,453 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,088 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...