• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Odpowiedzi: obl

417
odpowiedzi
93
najlepszych odpowiedzi
0 głosów
odpowiedź 27 maja 2016
Nie wiem o co dokładnie ci chodzi, ale tutaj jest dość szczegółowo opisany ten format zapisu danych.
0 głosów
odpowiedź 1 marca 2016
"Aktualnie w uczę się gimnazjum," - chyba coś nie tak z tym zdaniem, myślę, że warto je poprawić.
1 głos
odpowiedź 16 lutego 2016
Nie wiem, jaki jest poziom w tej chwili w liceach i nie wiem, czy książki tematycznie będą się pokry
1 głos
odpowiedź 11 lutego 2016
if(t[5] > a) a= t[5]; masz tablicę 5-cio elementową a indeksowanie zaczyna się od 0
0 głosów
odpowiedź 9 lutego 2016
Tutaj prawdopodobnie masz błąd: my_stack::~my_stack() { //delete ptr; delete[] ptr; ptr=
0 głosów
odpowiedź 9 lutego 2016
Nie znam się na tym, ale na screenie napisałeś insmod nromal zamiast insmod normal może dlatego ci n
0 głosów
odpowiedź 7 lutego 2016
Zrób to tak: #include <iostream> #include <time.h> #include <cstdlib> #define L
0 głosów
odpowiedź 6 lutego 2016
Od strony estetycznej i czytelności niestety musisz jeszcze popracować. Zbyt słaba kontrastowość zna
0 głosów
odpowiedź 6 lutego 2016
Brakuje klamrowych nawiasów dla ciał funkcji sortuj i sortujalfabetycznie. Poza tym w funkcji sortuj
1 głos
odpowiedź 5 lutego 2016
W Visual Studio też można tworzyć okienkowe programy WinApi, choć nie jest to takie proste jak w Bui
0 głosów
odpowiedź 5 lutego 2016
Mi niestety nie chce działać, płacze o jakąś dll-kę.
1 głos
odpowiedź 5 lutego 2016
To są dwie oddzielne bitmapy rysowane z maskowaniem. Jak poruszysz myszką to na bitmapie, która jest
0 głosów
odpowiedź 5 lutego 2016
Mistrz i Małgorzata Michaiła Bułhakowa (bardzo fajna i zabawna powieść) Kimże więc jesteś? Jam częś
2 głosów
odpowiedź 3 lutego 2016
Napisałeś #include <memory.h> a powinno być #include "memory.h" w pliku memory.cpp Poza tym j
0 głosów
odpowiedź 3 lutego 2016
chr zwraca kod ASCII (czyli 8-bitowy) natomiast na stronie możesz mieć ustawione różne kodowanie zna

92,568 zapytań

141,420 odpowiedzi

319,622 komentarzy

61,954 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

...