• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Odpowiedzi: jegor377

132
odpowiedzi
11
najlepszych odpowiedzi
0 głosów
odpowiedź 11 czerwca 2016
Nikt Ci nie pomoże, bo nikt nie napisze tego za Ciebie za darmo. Chyba, że komuś zapłacisz.
0 głosów
odpowiedź 10 czerwca 2016
z tego co wiem, to png to grafika rastrowa, a svg to wektorowa, a nie możesz zamieniać grafik rastro
2 głosów
odpowiedź 5 czerwca 2016
https://msdn.microsoft.com/en-us/library/windows/desktop/ff818516(v=vs.85).aspx
1 głos
odpowiedź 4 czerwca 2016
możesz pisać kod w programie Notepad++, zapisujesz go jako nazwa.asm, wciskasz windows+r, wpisujesz
0 głosów
odpowiedź 1 czerwca 2016
getline całą linię i splitem podziel na tablicę takich obiektów. Ustaw, żeby mnożyło co 2 wyniki w t
0 głosów
odpowiedź 28 maja 2016
napisz sobie taki program w C++. W argv możesz przyjąć ilość milisekund jaką tam chcesz, a potem wys
1 głos
odpowiedź 26 maja 2016
ucz się C# lub Javy. Albo Go. Do tej pory myślałem, że wszystkie języki są takie same, ale jednak to
0 głosów
odpowiedź 14 maja 2016
proszę :) https://www.youtube.com/watch?v=TDyKV_sEDaI
1 głos
odpowiedź 14 maja 2016
ta gra jest zrobiona w konsoli. Musisz tylko pomyśleć jak taką zrobić i mieć chodź trochę wiedzy z d
0 głosów
odpowiedź 14 maja 2016
coś pamiętam, że w C++ jest coś takiego jak funkcje zaprzyjaźnione. Nwm czy da się tak całą klase, a
0 głosów
odpowiedź 6 maja 2016
Zawsze możesz poszukać kompilatora C++ => PHP, ale to głupie i nie ma sensu.
0 głosów
odpowiedź 5 maja 2016
Mam paru kolegów, którzy pracują z bazami danych w technologiach .NET i oni tam głównie PostgreSQL'a
2 głosów
odpowiedź 5 maja 2016
Kolego, chyba nie myślisz, że ludzie będą Ci tu za darmo pisali kod. Po za tym w czym tkwi twój prob
0 głosów
odpowiedź 3 maja 2016
miałem ten sam problem. Skończyło się na tym, że nikt mi nie umiał pomóc i reinstalowałem system i z
-1 głosów
odpowiedź 3 maja 2016
System.Console.Write("Podaj wynik dodawania " + liczba1 + "+" + liczba2 + " : "); nie możesz dodać
0 głosów
odpowiedź 3 maja 2016
a dlaczego 3 jest zły? Wg. wszystko ok. Ja tak dodawałem często obiekty do listy. ;)
0 głosów
odpowiedź 9 kwietnia 2016
ja kiedyś się tak uczyłem i powiem, że to całkiem spoko o ile ustalicie sobie jakiś projekt i go prz
1 głos
odpowiedź 29 marca 2016
napisz cały kod, a nie 2 linijki. Skąd mam wiedzieć czym jest "money"?
0 głosów
odpowiedź 25 marca 2016
autoit najlepiej
0 głosów
odpowiedź 25 marca 2016
już takie coś robiłem i mi się nie chce, ale nie jestem chamem, więc chociaż powiem Ci algorytm. &nb

92,634 zapytań

141,505 odpowiedzi

319,883 komentarzy

62,015 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

...