• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Odpowiedzi: imklau

319
odpowiedzi
71
najlepszych odpowiedzi
6 głosów
odpowiedź 6 stycznia 2017
Chciałeś co prawda dwoma słowami, ale czytanie jest fajne i więcej informacji chyba jeszcze nikomu n
1 głos
odpowiedź 6 stycznia 2017
Jakbym miała taki problem to rozładowałabym go i tym razem ładowała go pod moim czujnym okiem ;>
2 głosów
odpowiedź 25 grudnia 2016
Chyba widziałam, jakąś poprzednią pracę, ale tu kolorystyka zdecydowanie przyjemniejsza ;) Jak przes
1 głos
odpowiedź 25 grudnia 2016
Taka trochę fajna mieszanka: C#, front-end, Java :P Najpierw zastanów się dokładniej na jakie to sta
5 głosów
odpowiedź 25 grudnia 2016
Od strony kodu nie chcę się wypowiadać, bo sama jestem na etapie początkującym i pewnie gorzej bym n
1 głos
odpowiedź 18 grudnia 2016
Akurat ja mam Sony Xperia Z1 tyle, że wersja compact z tego względu, że telefony z wyświetlaczem 5''
2 głosów
odpowiedź 18 grudnia 2016
poczytaj o czymś takim jak box-sizing ;)
0 głosów
odpowiedź 8 grudnia 2016
Skoro filmiki o html i css u p. Zelenta ogarnąłeś to myślę, że możesz zacząć naukę JS, ja przynajmni
0 głosów
odpowiedź 16 listopada 2016
A w jaki sposób Tobie się udało uzyskać ten efekt do tej pory? Użyłeś background-attachment: fixed?
1 głos
odpowiedź 16 listopada 2016
Sama szukałam, czegoś ciekawego w Trójmieście (chociaż ja odnośnie tworzenia stron internetowych), a
1 głos
odpowiedź 15 listopada 2016
Ja polecam szczególnie autorkę: Alex Kava, a dokładniej jej cykl z Maggie O'Dell (aż żałuję, że już
0 głosów
odpowiedź 15 listopada 2016
Zdecydowanie zrób tak, jak pisze pablop76. Jeśli na tym kolorze Aquamarine ma być i logo i nawigacja

92,579 zapytań

141,432 odpowiedzi

319,657 komentarzy

61,963 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

...