• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Poczatki programowania, co jest najczesciej wymgane, jaki kurs wybrac

+1 głos
204 wizyt
pytanie zadane 25 grudnia 2016 w C i C++ przez Filip de Tillier Nowicjusz (130 p.)
Siema mam pytanie co do rozwoju w programowaniu. Zacznę od tego ze mam podstawy w C#, dodatkowo kiedyś też miałem podstawy html i sql ale to tylko początki. Za jakieś 3 miesiace chciałbym sie postarac o staż w firmie lub stanowisko juniorskie (w co Watpie).  Oprócz nauki w domu myślałem o zapisie na kurs na jeden z jezykow. I moje pytanie jakie jezyki Sa najczęściej wybierane i najważniejsze na rynku?  Myślałem o kursie który zwiera już html,css,javascript,noodle.js. Ewentualnie o jezyku java od podstaw do zaawansowanego lecz nie wiem czy sie opłaca. Prosze o jakaś rade.

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 25 grudnia 2016 przez Noemi Nałogowiec (33,030 p.)
Taka trochę fajna mieszanka: C#, front-end, Java :P
Najpierw zastanów się dokładniej na jakie to stanowisko juniorskie chciałbyś się dostać, a później poszukaj ofert pracy tego stanowiska i zrób sobie np. listę wymagań, które tam znalazłeś ;)
ja tak przynajmniej zrobiłam i tym wymaganiami podążam z nauką ;)

Podobne pytania

+1 głos
7 odpowiedzi 1,011 wizyt
pytanie zadane 29 czerwca 2015 w HTML i CSS przez zmiennoimienny Gaduła (4,000 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 105 wizyt
pytanie zadane 21 października 2017 w Inne języki przez fsociety.sh Nowicjusz (120 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 153 wizyt
pytanie zadane 17 lipca 2015 w Inne języki przez Destiny Początkujący (330 p.)
Porady nie od parady
Możesz zmodyfikować, zamknąć lub ukryć swoje pytanie, za pomocą przycisków znajdujących się pod nim. Nie krępuj się poprawić pochopnie opublikowanego pytania czy zamknąć go po uzyskaniu satysfakcjonującej odpowiedzi. Umożliwi to zachowanie porządku na forum.
Ciekawy innych porad? Odwiedź tę stronę!

45,730 zapytań

86,123 odpowiedzi

171,994 komentarzy

22,186 pasjonatów

Przeglądających: 305
Pasjonatów: 24 Gości: 281

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...