• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Poczatki programowania, co jest najczesciej wymgane, jaki kurs wybrac

+1 głos
236 wizyt
pytanie zadane 25 grudnia 2016 w C i C++ przez Filip de Tillier Nowicjusz (130 p.)
Siema mam pytanie co do rozwoju w programowaniu. Zacznę od tego ze mam podstawy w C#, dodatkowo kiedyś też miałem podstawy html i sql ale to tylko początki. Za jakieś 3 miesiace chciałbym sie postarac o staż w firmie lub stanowisko juniorskie (w co Watpie).  Oprócz nauki w domu myślałem o zapisie na kurs na jeden z jezykow. I moje pytanie jakie jezyki Sa najczęściej wybierane i najważniejsze na rynku?  Myślałem o kursie który zwiera już html,css,javascript,noodle.js. Ewentualnie o jezyku java od podstaw do zaawansowanego lecz nie wiem czy sie opłaca. Prosze o jakaś rade.

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 25 grudnia 2016 przez Noemi Nałogowiec (38,080 p.)
Taka trochę fajna mieszanka: C#, front-end, Java :P
Najpierw zastanów się dokładniej na jakie to stanowisko juniorskie chciałbyś się dostać, a później poszukaj ofert pracy tego stanowiska i zrób sobie np. listę wymagań, które tam znalazłeś ;)
ja tak przynajmniej zrobiłam i tym wymaganiami podążam z nauką ;)

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 128 wizyt
+1 głos
7 odpowiedzi 1,337 wizyt
pytanie zadane 29 czerwca 2015 w HTML i CSS przez zmiennoimienny Gaduła (4,490 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 112 wizyt
pytanie zadane 21 października 2017 w Inne języki przez fsociety.sh Nowicjusz (120 p.)
Porady nie od parady
Zadając pytanie postaraj się o odpowiedni tytuł, kategorię oraz tagi.Tagi

53,116 zapytań

96,375 odpowiedzi

197,331 komentarzy

25,939 pasjonatów

Przeglądających: 245
Pasjonatów: 23 Gości: 222

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...