• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Odpowiedzi: Wiciorny

2697
odpowiedzi
407
najlepszych odpowiedzi
1 głos
odpowiedź 12 lutego 2018
A ja polecam sex,  spróbuj ! To znacznie lepsze niż gry na komputerze :D, nie ma podjazdu, będz
1 głos
odpowiedź 12 lutego 2018
To go zaimplementuj ? .... korzystając z kodu? Czemu ktoś ma to zrobić za Ciebie ...
1 głos
odpowiedź 12 lutego 2018
Resizable-array implementation of the List interface. forEach .... nalezy do interfejsu...
0 głosów
odpowiedź 12 lutego 2018
Błąd może być w kompilowaniu? Jak kompilujesz pliki? Pamietaj że  na linuxie kompilując musisz
0 głosów
odpowiedź 11 lutego 2018
Jak nie ruszysz dupska to nie ma, nikt tego za Ciebie nie zrobi.
0 głosów
odpowiedź 11 lutego 2018
Bo jeśli to jest pętla, to po przypisaniu na starcie pętli w kolejnej iteracji nextGen- jest  n
0 głosów
odpowiedź 11 lutego 2018
Nie rozumiem wcale twoje pytania
1 głos
odpowiedź 11 lutego 2018
wybacz ale której metody, bo druga metoda- > nie przyjmuje nic, Pierwsza przyjmuje stałe obiekty
0 głosów
odpowiedź 10 lutego 2018
płyta główna. Miałem to samo. Wymieniłem płytę główną i śmiga
1 głos
odpowiedź 10 lutego 2018
KOTLIN- jeśli chodzi o Android, a nie Java na chwilę obecną rośnie w siłe i wyprze jave. Jest zapot
0 głosów
odpowiedź 10 lutego 2018
No 4 tabele masz? Jest źle. Tu masz jedną relacje, dwie tabele., nie wiem jak to powinno wyglądać al
0 głosów
odpowiedź 10 lutego 2018
zanim napiszesz coś, postaraj się dobrze sformatować przekaz... zadbaj chociaż o "język"   $
0 głosów
odpowiedź 9 lutego 2018
Skrypty do tej gry są pisane w języku LUA zazwyczaj https://www.lua.org/
1 głos
odpowiedź 8 lutego 2018
Nie dostaniesz się na praktyki :) bez doświadczenia gdyż niestety do google z autopsji wymagaj minim
1 głos
odpowiedź 8 lutego 2018
Pytanie, co ma dać Ci ten C++/ w programowaniu w PHP? Składnia inna, język inny, biblioteki inne: t
0 głosów
odpowiedź 8 lutego 2018
No przede-wszystkim to zadanie: które wymaga zastosowania algorytmu. Dijkstra jest bardzo prostym a
0 głosów
odpowiedź 7 lutego 2018
problem prawdopodobnie w zależnościach. Maven, gradle?  Uaktualnij do odpowiedniej wersji plik
1 głos
odpowiedź 7 lutego 2018
do jakiej technologii... webówka ( frontend), backend ? czy do strukturalnych obiektowych?
0 głosów
odpowiedź 5 lutego 2018
myślę, że chodzi Ci o globalną refaktoryzacje zmiennej
2 głosów
odpowiedź 5 lutego 2018
Gra w Statki

92,579 zapytań

141,432 odpowiedzi

319,657 komentarzy

61,963 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

...