• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Odpowiedzi: Wiciorny

2686
odpowiedzi
406
najlepszych odpowiedzi
-1 głosów
odpowiedź 29 marca 2018
Link do PDF na url  trzymaj fajnie tu jest przedstawione    Z drugiej strony jak to...
0 głosów
odpowiedź 29 marca 2018
Niestety technologia java... jest taka że z definicji WORE - Write Once Read Everywhere powoduje, że
0 głosów
odpowiedź 29 marca 2018
wynik  Zmienna ta w deklaracji powinna zwracać " to co Cię interesuje"  zwracając warto
2 głosów
odpowiedź 27 marca 2018
żeby powiedzieć " ogarniam OPP C++ " obiektowo to trzeba lat, i to kilka porządnych projek
0 głosów
odpowiedź 27 marca 2018
Większość języków znam więc myślę że nie będzie problemu (oczywiście znam je tylko po trochu). no
0 głosów
odpowiedź 26 marca 2018
getByName(String host) Determines the IP address of a host, given the host's name. ...
-1 głosów
odpowiedź 26 marca 2018
Klasa publiczna to klasa która powinna posiadać metodę  Main stąd jako 1 proces powinna być uru
0 głosów
odpowiedź 25 marca 2018
Programista systemowy... po prostu jak każdy inny, tylko firma oczekuje Jak widać znajomości Java, m
1 głos
odpowiedź 25 marca 2018
praca nie boli
1 głos
odpowiedź 25 marca 2018
 na zasadzie analizy uzytecznosci danego jezyka. każdy język będzie użyteczny zależy do czeg
-1 głosów
odpowiedź 25 marca 2018
NO ale czego nie potrafisz? Pomóc można- ale nie odwalać gotowca ? Czemu chcesz przerabiać program?
0 głosów
odpowiedź 25 marca 2018
no praca na wątkach się kłania i synchronizacja: rozumiem, że materiał taki jak Wielowątkowość, sync
2 głosów
odpowiedź 25 marca 2018
Hej, nie ma co się załamywać... każdy tak ma, to jest naturalna kolej rzeczy. Nie da się być produk
0 głosów
odpowiedź 24 marca 2018
a skąd twój program ma wiedzieć, czy obiekt bindowany w URL to format JSON ? Może to być XML, lub in
2 głosów
odpowiedź 24 marca 2018
Lerpiej roznosić ulotki: 10+ zł masz za godzine, strony w godzine nie zrobisz :D
2 głosów
odpowiedź 22 marca 2018
Zależy mi też aby program nie zablokował mi konta  nie jest to wykonalne z gwarancją :) jakb
0 głosów
odpowiedź 22 marca 2018
wrzuć kod na forum w innej postaci niż film, dodatkowo ... bez audio jak już coś wrzucasz bo tego ni
0 głosów
odpowiedź 22 marca 2018
Ponieważ w implementacji LinkedList :) występuje naturalny porządek. Domyślny naturalny porządek wy
0 głosów
odpowiedź 22 marca 2018
a jaki jest cel pytania, bo nie "kumkam" ?
3 głosów
odpowiedź 11 marca 2018
Generalnie, Jeśli chodzi o Xiaomi i Redmi Note- to polecam bardzo, co prawda miałem 4-wersje, ale ta

92,453 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,085 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

...