• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Walentyki a program(y)ownie!!!!!!

Object Storage Arubacloud
–1 głos
269 wizyt
pytanie zadane 12 lutego 2018 w Offtop przez PolYGlok Pasjonat (19,450 p.)
Witam,

Znacie Państwo może jakieś ciekawe nie wiem aplikacje, rzeczy coś ciekawego czym można by 'zaiponować/zaciekawić/zetkąć płci pięknej by umilić nasze "nudne dla niej" hobby z komputerami. Coś imponującego , niebłahego.

Podawajcie jakieś ciekawe aplikacje(ale nie tylko) na ios<-> android czym można 'pobawić się' we dwoje i fajnie spędzić czas.

W sumie kategoria bez ograniczen.

Może chcielibyście coś odświeżyć jakąś niedocenianą aplikacje albo gre (lub coś innego)?

myśle  że przyda się nie tylko mi.

Sam nie wiem co to ma być!

Linki mile widziane

Pozdro

ps.róże i tak zeschną przecież.
3
komentarz 12 lutego 2018 przez hhh Gaduła (4,110 p.)
>hobby z komputerami

>mieć dziewczynę

co ja pacze
komentarz 12 lutego 2018 przez Tomek Sochacki Ekspert (227,510 p.)
ehh chyba już jestem stary... co prawda z żoną odkąd mamy dzieci to jakoś szczególnie nie bawimy się w takie "święta" ale chyba ostatnie co bym wymyślił to wspólne granie na kompie... Istnieje też świat po za netem i kompem :)
komentarz 12 lutego 2018 przez PolYGlok Pasjonat (19,450 p.)
nie no raczej liczyłem na jakieś labiryny, escape room czy nie wiem łapanie pocemonow nawet ale razem w ten dzień (jak to kobiety lubią spędzać razem czas) można by coś wspólnego zrobić. nie każdy musi zamulać- nie oceniam nikogo. nie masz propozycji nie komentuj.

mówie do tych co coś mają-każdy ma swoje życie-to wiem.
1
komentarz 12 lutego 2018 przez PolYGlok Pasjonat (19,450 p.)

@Vellur, wiem, że ciężko uwierzyć...ale to naprawde się dzieje/istnieje.

1
komentarz 12 lutego 2018 przez PolYGlok Pasjonat (19,450 p.)

2 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 12 lutego 2018 przez Wiciorny Ekspert (270,190 p.)
A ja polecam sex,  spróbuj ! To znacznie lepsze niż gry na komputerze :D, nie ma podjazdu, będziesz dziękował
komentarz 13 lutego 2018 przez PolYGlok Pasjonat (19,450 p.)
sex jest jak najbardziej potrzebny i oczywisty ale jakby mi brakowałe tego to bym poszedł do BRAVO. własnie nie  mamy czego robić miedzy naszym sexem a moim programowaniemi i słuchaniem czworki i dlatego myślałem że może macie jakieś pomysły na ciekawe spędzenie vD18
komentarz 13 lutego 2018 przez Jedras Maniak (54,860 p.)
Warto też wziąć pod uwagę możliwe konsekwencje :D
0 głosów
odpowiedź 12 lutego 2018 przez piotrsz109 Stary wyjadacz (13,730 p.)
Jeśli to dla drugiej połówki to może swego rodzaju quiz.
komentarz 12 lutego 2018 przez PolYGlok Pasjonat (19,450 p.)
Tak ale tak troche liczyłem na jakieś 'gotowce'- link, tytuły poprosze. to dla szystkich tutaj bedzie.
komentarz 13 lutego 2018 przez piotrsz109 Stary wyjadacz (13,730 p.)
Zawsze można zkodzić

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 97 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 632 wizyt
pytanie zadane 9 stycznia 2020 w C# przez Kano Nowicjusz (200 p.)
+1 głos
1 odpowiedź 275 wizyt
pytanie zadane 28 września 2021 w Offtop przez Ser-Ver Użytkownik (820 p.)

92,576 zapytań

141,426 odpowiedzi

319,652 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...