• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Odpowiedzi: Wiciorny

2697
odpowiedzi
407
najlepszych odpowiedzi
0 głosów
odpowiedź 4 maja 2018
Silnika tak podobnego do Unity z funkcjonalności nie znajdziesz. Java nie jest językiem do pisania G
0 głosów
odpowiedź 2 maja 2018
Nie wiem czy obecnie jest sens wałkować Androida i Android studio, gdzie większość rzeczy z androide
0 głosów
odpowiedź 2 maja 2018
No jest to moim zdaniem za mało na szukanie pierwszej pracy. To faktycznie jest standard, na pierwsz
1 głos
odpowiedź 2 maja 2018
Powinien posiadać przede wszystkim dobrą wyszukiwarkę po nazwie. Może brzmieć smiesznie, ale wiekszo
0 głosów
odpowiedź 26 kwietnia 2018
Chętnie pomogę, tylko wrzuć kod tutaj na forum w odpowiednie tagi
1 głos
odpowiedź 26 kwietnia 2018
Poczytaj o "INTERFERS- MÓZG KOMPUTER" ja już na 1 roku studiów 2-3 lata temu miałem, takie
1 głos
odpowiedź 25 kwietnia 2018
https://4programmers.net/Forum/Newbie/266466-c++_ifstream_ofstream_kopiowanie_tekstu   Super ...
4 głosów
odpowiedź 25 kwietnia 2018
Dymek na tej wersji siaomi nie działa jeśli chodzi Ci o dymek po zewnętrznych stronach taki jakby &q
0 głosów
odpowiedź 25 kwietnia 2018
W czym CI pomóc? Diagramy z opisem przypadków użycia ?
1 głos
odpowiedź 25 kwietnia 2018
Takie technologie to nie jest full stack... przecież tu jest sam WEB-Dev. Głównie Front, a znanie ba
0 głosów
odpowiedź 24 kwietnia 2018
Studia :) Papier dają, kursy wsadź sobie w między wiersze jeśli chodzi o nauke to  nie, sam pap
1 głos
odpowiedź 24 kwietnia 2018
Kupowanie karty graficznej pod  Zostawania:  Photoshop, środowiska programistyczne i prz
1 głos
odpowiedź 24 kwietnia 2018
Idź na studia naprawdę dobrze Ci radzę, warto mieć wyższe wykształcenie :)
0 głosów
odpowiedź 24 kwietnia 2018
Generalnie powiem tak Mac to najlepszy wybór jest mega USER FRIENDLY. Co jest podstawą? Co kiedyś b
1 głos
odpowiedź 23 kwietnia 2018
Sprawdź pliki pom i zależności , czy masz odpowiednie wersje :)
0 głosów
odpowiedź 23 kwietnia 2018
Pytanie innych " o swoją drogę życia" no fajnie. Ogarnij się i sam decyduj - jesteś dorosł
0 głosów
odpowiedź 23 kwietnia 2018
Nie widzi ścieżki poprawnie, musisz sprawdzić jaką domyślnie inteliij teraz ma ŚCIEŻKE DO SAMEJ DJK
0 głosów
odpowiedź 21 kwietnia 2018
GitHub :D i to wcale nie żartuje, na pewno znajdziesz tam repozytoria open source dla testerów z faj
0 głosów
odpowiedź 20 kwietnia 2018
Swego czasu ceniłem ten : https://www.kaspersky.pl/anti-virus
5 głosów
odpowiedź 20 kwietnia 2018
1. Raczej nie warto. Bo co miałbyś przekazywać na bazie swojego kontentu ? 2. Nie warto robić czeg

92,579 zapytań

141,431 odpowiedzi

319,657 komentarzy

61,963 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

...