• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Kursy informatyczne

Object Storage Arubacloud
0 głosów
461 wizyt
pytanie zadane 24 kwietnia 2018 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez marian19 Nowicjusz (160 p.)
Witam. Kończę technikum informatyka w tym roku, chciałbym również porobić jakieś kursy które pomogą mi zdobyć wiedzę oraz papierek w dalszym poszukiwaniu pracy. Mogą być to kursy online, stacjonarne najlepiej w województwie Podlaskim lub raz na jakiś czas gdzieś w Polsce. Bardziej chodzi mi o programowanie bądź front-end stron internetowych. Chciałbym prosić o pomoc, moja szkoła nic mi nie zaoferowała prócz nauki w domu. :) Płatne rownież wchodzą w grę, choć raczej będa tylko takie. :D
6
komentarz 24 kwietnia 2018 przez Eryk Andrzejewski Mędrzec (164,260 p.)

najlepiej w województwie Podlaskim lub raz na jakiś czas gdzieś w Polsce. 

A co, Białoruś nam Podlasie anektowała? cheeky

3 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 24 kwietnia 2018 przez Wiciorny Ekspert (269,710 p.)
Studia :) Papier dają, kursy wsadź sobie w między wiersze jeśli chodzi o nauke to  nie, sam papier okej
komentarz 24 kwietnia 2018 przez marian19 Nowicjusz (160 p.)
No dokładnie o to mi chodzi. Na studia nie mam zbytnio możliwości...
komentarz 24 kwietnia 2018 przez imklau Nałogowiec (42,090 p.)
tak napisałeś to zdanie @Wiciorny, że ja akurat nie zrozumiałam.

Mógłbyś powtórzyć? :D
komentarz 24 kwietnia 2018 przez marcin99b Szeryf (82,080 p.)
obstawiam że chodziło o to, że i tak trzeba uczyć się większości samodzielnie, a przymusowa nauka typu kursy/studia (zapisujesz sie i musisz zaliczać) to bardziej taki wstęp, liźnięcie tematu żeby wiedzieć czego się złapać

a mając do wyboru słabszy papier vs mocniejszy papier, lepszy jest mocniejszy
0 głosów
odpowiedź 24 kwietnia 2018 przez mbabane Szeryf (79,280 p.)
Sprawdź to:

https://naukaprogramowania.edu.pl

ale w sumie drogie rzeczy, pełny kurs kosztuje 8700 zł.
0 głosów
odpowiedź 24 kwietnia 2018 przez Misiek Mądrala (5,300 p.)
A myślisz że idąc na rozmowę o pracę na stanowisku programisty pyta ktoś o papier albo szkołę :) ??

ja jak szukałem to na 7 rozmów, dwoje zapytało o szkołę albo ukończone kursy.

Pozostali dali mi lapka z kodem i zadanie zrób to i to żeby działało tak i tak :)
komentarz 24 kwietnia 2018 przez marcin99b Szeryf (82,080 p.)
to u mnie na drugiej rozmowie dowiedziałem sie od ceo , że jak ktoś argumentuje swoją wiedzę jedynie zaliczeniem studiów, zamiast rzeczywistymi projektami (github, zlecenia itd), to jest na start skreślony

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 1,547 wizyt
+2 głosów
1 odpowiedź 924 wizyt

92,555 zapytań

141,404 odpowiedzi

319,559 komentarzy

61,940 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...