• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Odpowiedzi: Mister123450

110
odpowiedzi
9
najlepszych odpowiedzi
0 głosów
odpowiedź 18 sierpnia 2017
Ja szczerym sercem poleciłbym SFML za łatwość i wykorzystanie OOP. Przed decyzją nad zrobieniem gry
0 głosów
odpowiedź 12 sierpnia 2017
Jeśli chcesz zostać web designerem to chciałbym polecić Tobie serwis Polski Frontend, który jes
4 głosów
odpowiedź 26 marca 2016
Tyle lat minęło i dopiero co sobie życzymy Wesołego :D
1 głos
odpowiedź 21 stycznia 2016
Kto by słyszał, jak to Polska ;) Nic dziwnego, że Amerykanie robiąc film o enigmie wstawili siebie
1 głos
odpowiedź 25 czerwca 2015
3 lata, ale czekam na DeLoreana aby wrócić do starych czasów.
1 głos
odpowiedź 24 czerwca 2015
Ciekawa produkcja, czekam na więcej :)
0 głosów
odpowiedź 24 czerwca 2015
Pascal miał potencjał, choć już nie jest on tak wysoki jak dzisiejszych języków programowania....
0 głosów
odpowiedź 18 czerwca 2015
W maju minęło 14 wiosen.
1 głos
odpowiedź 11 czerwca 2015
Strony sejmu, kodeks karny, kodeks drogowy, konstytucja. Jest naprawdę bardzo duży podział prawa nie
0 głosów
odpowiedź 11 czerwca 2015
Po takim imporcie masz wszystkie narzędzia, które są w Swingu, jednak to powiększy rozmiar programu
0 głosów
odpowiedź 9 czerwca 2015
Projekt nie ma nawet ustalonej nazwy pod jaką ma być skompilowany program. Jest wszystko napisane al
0 głosów
odpowiedź 6 czerwca 2015
WinAPI staje się stare i niepolecane przez Microsoft ale odświeżane przeze mnie :D. wxWidgets i Qt j
0 głosów
odpowiedź 4 czerwca 2015
Poszukaj funkcji do obsługi plików INI, następnie stwórz taki plik i analogicznie zrób funkcję zapis
0 głosów
odpowiedź 3 czerwca 2015
Według teorii kwantowej, która jest prawdziwa, wszystko jest możliwe.
0 głosów
odpowiedź 1 czerwca 2015
Inkrementacja jest w deklaracji pętli for(inicjalizacja zmiennych; warunek; modyfikacja zmiennych)
0 głosów
odpowiedź 26 maja 2015
Planowanie projektu jest dobrym pomysłem, ja jednak na razie piszę tak "a może to dobry pomysł&
0 głosów
odpowiedź 25 maja 2015
W końcu wykombinowałeś jak mnie nauczyć :D Dopisz że to użytkownik bierze odpowiedzialność za swoje
2 głosów
odpowiedź 24 maja 2015
Jeżeli Twoja mama nie planuje zrobićz tego czegoś o wiele większego, możesz postawić to także na 'da
0 głosów
odpowiedź 24 maja 2015
Wyzerowanie zmiennej jest to przypisanie jej wartości domyślnej, jak mniemam w Twoim wypadku jest to
1 głos
odpowiedź 24 maja 2015
Dla C# polecam intuicyjny i przejrzysty MonoDevelop, dla .NET popularny jest Visual C# z pakietu Vis...

92,575 zapytań

141,424 odpowiedzi

319,649 komentarzy

61,960 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

...