• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Odpowiedzi: Adrian1999

315
odpowiedzi
30
najlepszych odpowiedzi
0 głosów
odpowiedź 16 grudnia 2023
Ojej... Wybór frameworka i tworzenie fullstackowej apki przy pomyśle że będziesz się dopiero uczyć h
1 głos
odpowiedź 23 stycznia 2021
A myślałeś o heroku? Bardzo fajna sprawa i darmowa co najlepsze
4 głosów
odpowiedź 9 maja 2020
Wypiszę w podpunktach takie według mnie ważne rzeczy. Najbardziej sprawdzonym sposobem na włamani
1 głos
odpowiedź 23 kwietnia 2020
Okej pierwsze co mi się rzuca w oko to tendencja do pisania nadmiarowego kodu w konstruktorze, masz
0 głosów
odpowiedź 22 kwietnia 2020
Stworzyłeś tablicę która ma miejsce na 52 obiekty, każdy obiekt jest zmienną referencyjną, nie warto
1 głos
odpowiedź 19 kwietnia 2020
1. Oferuje zerknąć na funkcję Try Parse, i wczytywać jakiś tekst dopóki liczba nie będzie no... Licz
1 głos
odpowiedź 21 stycznia 2020
Zmienna p jest zmienną lokalną. Więc po wykonaniu się programu wszystko co jest wewnątrz funkcji "wc
0 głosów
odpowiedź 6 lipca 2019
A po skasowaniu pliku app.js próbowałeś uruchomić ponownie komendę "npm install" -> &qu
0 głosów
odpowiedź 13 czerwca 2019
https://developers.google.com/web/fundamentals/performance/lazy-loading-guidance/images-and-video/&n...
0 głosów
odpowiedź 13 czerwca 2019
Jeżeli jesteś uczniem polecam Ci się poznać z ide od JetBrains, masz wszystko za darmo a na serio po
0 głosów
odpowiedź 31 marca 2019
Nie wiem czy dobrze zrozumiałem, ale chyba chodzi Ci o to https://www.owasp.org/index.php/Cross
0 głosów
odpowiedź 23 stycznia 2019
Znalazłem gotowy skrypt, temat zamykam nie ukrywam. Może się jeszcze komuś przyda https://codepen.i
0 głosów
odpowiedź 17 stycznia 2019
Okej, to skoro tak. Polecam pouczyć się javascript, osobiście polecam VUE. Co możesz zdziałać z tego
0 głosów
odpowiedź 2 grudnia 2018
Spróbuj zadeklarować pod sobą jakiegoś dowolnego inta poza pętlą, a za nim drugiego inta tak samo na
0 głosów
odpowiedź 30 listopada 2018
Pytanie jak pogrupowałeś to wszystko w htmlu, pamiętaj że % to jakaś część danej liczby. Dlatego jeż
0 głosów
odpowiedź 30 listopada 2018
Spróbuj divovi nadać overflow:scroll;
0 głosów
odpowiedź 29 listopada 2018
Bez kodu ciężko coś zdziałać, pokaż a coś dopomożemy. Oraz fajnie by było jakbyś rozpisał ścieżki pl
0 głosów
odpowiedź 20 listopada 2018
A ja dam Ci mój sposób dzieki któremu szybko potrafię się do czegoś zmotywować i nauczyć. Określ się
1 głos
odpowiedź 20 listopada 2018
Mogę się mylić, bo nie znam się na PrestaShop. Ale to mi wygląda na gotowca, albo przynajmniej wzoro
0 głosów
odpowiedź 21 października 2018
Poczytaj o "overflow"

92,576 zapytań

141,426 odpowiedzi

319,651 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

...