• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

php laravel szablon blade

0 głosów
60 wizyt
pytanie zadane 29 listopada 2018 w PHP, Symfony, Zend przez Ziito Użytkownik (670 p.)
Hejka, programuję stronę w laravelu i mam takie pytanko jak zrobić navbar u góry aby wyświetlał się na każdej podstronie? W app.blade.php? bo aktualnie mam ten navbar z tym że muszę wszystko pisać w każdym innym pliku, kiedy korzystam z extends to wywala mi wszystko i wszystko jest gdzie indziej, o co z tym chodzi? przykład mam navbar a od nim mam slider na całą szerokość ekranu , w pliku app.blade.php mam cały kod tego i w welcome.blade.php mam to samo ale kiedy za komentuję kod w welcome i dam extends to wywala mi wszystko
komentarz 29 listopada 2018 przez Ziito Użytkownik (670 p.)
Kolejny problem, modal nie działa, na stronie bootstrapa działa jak należy ale u mnie działa tak że owszem wyświetla się ale jest szary jak tło i żaden przycisk nie działa, a żeby go zamknąć trzeba odświeżyć stronę.

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 29 listopada 2018 przez Adrian1999 Nałogowiec (32,990 p.)
Bez kodu ciężko coś zdziałać, pokaż a coś dopomożemy. Oraz fajnie by było jakbyś rozpisał ścieżki plików, które są wykorzystywane w danym momencie.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 162 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 26 wizyt
pytanie zadane 20 grudnia 2018 w PHP, Symfony, Zend przez damian9901 Bywalec (2,070 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 115 wizyt
pytanie zadane 29 grudnia 2017 w PHP, Symfony, Zend przez mi-20 Stary wyjadacz (10,070 p.)
Porady nie od parady
Komentarze do pytań nie służą do odpowiadania, od tego jest wydzielona sekcja odpowiedzi. Funkcją komentarzy jest natomiast możliwość uzyskania dodatkowych informacji na temat samego posta.Komentarze

61,205 zapytań

107,094 odpowiedzi

223,009 komentarzy

32,535 pasjonatów

Przeglądających: 175
Pasjonatów: 1 Gości: 174

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...