• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

php laravel szablon blade

0 głosów
71 wizyt
pytanie zadane 29 listopada 2018 w PHP, Symfony, Zend przez Ziito Użytkownik (830 p.)
Hejka, programuję stronę w laravelu i mam takie pytanko jak zrobić navbar u góry aby wyświetlał się na każdej podstronie? W app.blade.php? bo aktualnie mam ten navbar z tym że muszę wszystko pisać w każdym innym pliku, kiedy korzystam z extends to wywala mi wszystko i wszystko jest gdzie indziej, o co z tym chodzi? przykład mam navbar a od nim mam slider na całą szerokość ekranu , w pliku app.blade.php mam cały kod tego i w welcome.blade.php mam to samo ale kiedy za komentuję kod w welcome i dam extends to wywala mi wszystko
komentarz 29 listopada 2018 przez Ziito Użytkownik (830 p.)
Kolejny problem, modal nie działa, na stronie bootstrapa działa jak należy ale u mnie działa tak że owszem wyświetla się ale jest szary jak tło i żaden przycisk nie działa, a żeby go zamknąć trzeba odświeżyć stronę.

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 29 listopada 2018 przez Adrian1999 Nałogowiec (33,280 p.)
Bez kodu ciężko coś zdziałać, pokaż a coś dopomożemy. Oraz fajnie by było jakbyś rozpisał ścieżki plików, które są wykorzystywane w danym momencie.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 165 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 42 wizyt
pytanie zadane 12 czerwca w PHP, Symfony, Zend przez bromba Nowicjusz (160 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 29 wizyt
pytanie zadane 20 grudnia 2018 w PHP, Symfony, Zend przez damian9901 Bywalec (2,160 p.)
Porady nie od parady
Publikując kody źródłowe korzystaj ze specjalnego bloczku koloryzującego składnię (przycisk z napisem code w edytorze). Nie zapomnij o ustawieniu odpowiedniego języka z rozwijanego menu oraz czytelnym formatowaniu kodu.Przycisk code

64,866 zapytań

111,328 odpowiedzi

234,208 komentarzy

46,729 pasjonatów

Przeglądających: 154
Pasjonatów: 1 Gości: 153

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...