• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Ksiązki IT. 1kl Technikum

Object Storage Arubacloud
–1 głos
194 wizyt
pytanie zadane 1 grudnia 2015 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez Kimi Bywalec (2,050 p.)
Cześć własnie jestem w 1kl TI. Staram i można powiedzieć że coś tam programuje. Ale do rzeczy chciał bym umiec coś innego niz programowanie. Poziom nauki w szkole jest każdy wie jaki. Więc zna ktoś jakaś ksiązke która pomoże mi opczaić te tematy?

3 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 1 grudnia 2015 przez radek024 Szeryf (77,160 p.)
Nie wiemy co chcesz pisać, jakie są twoje umiejętności i jakim językiem się posługujesz. Może trochę więcej informacji? :)
komentarz 1 grudnia 2015 przez Kimi Bywalec (2,050 p.)
Kompletnie źle napisałem to pytanie. Chciał bym ksiązki które nauczył by mnie tego co powinny nauczyć przedmioty zawodowe w szkole np. DINUTK czy UTK.
komentarz 1 grudnia 2015 przez radek024 Szeryf (77,160 p.)
Ciężki orzech do zgryzienia, UTK a mowa inne przedmioty obejmują szeroki zakres rzeczy związanych z kwalifikacjami. Myślę, że najlepszym wyjściem będą te książki prosto od kwalifikacji od heliona ;).
0 głosów
odpowiedź 1 grudnia 2015 przez Frendom Pasjonat (18,900 p.)
prawde mowiac to, co znajduje sie w tych ksiazkach do diagnostyki i utk mozna znalezc na necie albo na youtubie, masa kanalow ktora zajmuje sie sprzetem komputerowym. na dodatek polecam sobie kupywac jakies gazety informatyczne, pcworld itd, na pewno cos ciekawego stamtad wyniesiesz :)
komentarz 1 grudnia 2015 przez Kimi Bywalec (2,050 p.)
Mógł byś polecić jakieś kanały? Jedyny jaki znam i polecam do DawidN20 czy jakos tak.
0 głosów
odpowiedź 1 grudnia 2015 przez Eryk Andrzejewski Mędrzec (164,260 p.)
Jeżeli chodzi o sprzętówkę to my używamy tego - http://helion.pl/ksiazki/kwalifikacja-e-12-montaz-i-eksploatacja-komputerow-osobistych-oraz-urzadzen-peryferyjnych-podreczn-tomasz-kowalski,e12men.htm

Jakąś tam wiedzę ma, zawsze jest się z czego przygotować :)

Podobne pytania

+1 głos
3 odpowiedzi 813 wizyt
pytanie zadane 10 sierpnia 2017 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez bicnet Gaduła (4,800 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 391 wizyt

92,634 zapytań

141,503 odpowiedzi

319,883 komentarzy

62,015 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...