• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Praktyki w drugiej klasie technikum 2020/2021

Object Storage Arubacloud
+1 głos
2,369 wizyt
pytanie zadane 1 września 2020 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez Hasis Nowicjusz (130 p.)

Witam!

Chciałbym się zapytać odnośnie praktyk.

 

Mianowicie, zostaliśmy w szkole poinformowani, że będziemy odbywać praktyki i nie do końca wiem na jakiej zasadzie to wszystko działa. Czy w drugiej klasie muszę szukać pracodawcy czy jednak to wszystko odbywa się na terenie szkoły? 

 

4
komentarz 1 września 2020 przez tkz Nałogowiec (42,000 p.)
A co Cię powstrzymuję przed wysłaniem owego zapytania do sekretariatu?

3 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 1 września 2020 przez Velta Maniak (52,370 p.)
Nie wiem jak jest po reformie, nie wiem jak było w innych szkołach: w moim przypadku albo się wybierało określony zakład który jest w stanie udzielać takich praktyk i tam się to głównie wszystko załatwiało, albo był przydzielany z górnie ustalonej przez szkołę listy (ewentualnie się po prostu wyrażało chęć na któryś z nich).
0 głosów
odpowiedź 1 września 2020 przez Restej Dyskutant (8,690 p.)
U mnie to wyglądało tak, że jeżeli jesteś w stanie sam sobie te praktyki załatwić, to informujesz o tym osobę odpowiedzialną za rozmieszczenie uczniów na praktyki, natomiast jeżeli nie to szkoła ci przydzieli je w losowym miejscu.
0 głosów
odpowiedź 1 września 2020 przez Taachii Początkujący (330 p.)
Obecnie również jestem w 2 klasie technikum i u nas to wygląda tak, że ze względu na wirusa, wszystkie praktyki będą się odbywały na terenie szkoły pod okiem nauczycieli danych przedmiotów - w przypadku kierunku technik informatyk mamy praktyki z naprawy systemów komputerowych oraz z montażu lokalnych sieci komputerowych (tak jest u mnie w szkole). Z tego co wiem normalnie masz z tego ocenę, więc musisz te praktyki "zaliczyć"

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 2,141 wizyt
+1 głos
1 odpowiedź 1,211 wizyt
0 głosów
4 odpowiedzi 10,353 wizyt

92,584 zapytań

141,434 odpowiedzi

319,671 komentarzy

61,968 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...