• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Praktyki - 2 klasa technikum

Object Storage Arubacloud
+1 głos
1,208 wizyt
pytanie zadane 14 września 2020 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez IXIXIXIXIXIXI Użytkownik (710 p.)
Witam, do środy musze znaleźć sobie miejsce do praktyk w jakiejś firmie IT i tak szukam i szukam Ale nie wiem dokładnie co mam znaleźć? Mam szukać jakichś stanowisk które w temacie ogłoszenia o pracę zawierają "junior"? Chciałbym pójść na jakiś kierunek związany z cyberbezpieczenstwem, znalazłem kilka ofert dla Juniorów Ale wymagają lekko ponad moje możliwości, czy może jednak sie tam zgłosić, bo "tak tylko straszą"? A i jak macie jakieś ciekawe propozycje, nie wiem, pracujecie w jakichś firmach IT w Krakowie które szukają praktykantów to śmiało możecie pisac, będę wdzięczny.

PS: Przepraszam za tak chaotyczną wypowiedź mam nadzieję że mnie zrozumiecie :p

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 14 września 2020 przez Velta Maniak (52,010 p.)
wybrane 14 września 2020 przez IXIXIXIXIXIXI
 
Najlepsza

Szukasz zakładu, który jest w stanie (i przejawia chęci) udzielać praktyk zawodowych.

znalazłem kilka ofert dla Juniorów Ale wymagają lekko ponad moje możliwości

To nie staż w firmie, tylko jednomiesięczne (o ile nic się nie zmieniło po ostatniej reformie) praktyki. Masz się na nich przede wszystkim uczyć, a nie dokształcać. I tak by Cię nie zdążyli dobrze wdrożyć. 

pracujecie w jakichś firmach IT w Krakowie które szukają praktykantów

Mogę zapytać swojego pracodawcę, dam ewentualnie znać w prywatnej wiadomości lub mailu, gdybyś zostawił. FYI: nie w cyberbezpieczeństwie, tylko szeroko pojęta sysadminka. :)

komentarz 14 września 2020 przez IXIXIXIXIXIXI Użytkownik (710 p.)
Ooo SysAdmin też mnie interesuje, chyba nawet lepiej zacząć właśnie od tego, dam maila w wiadomości prywatnej :).

Podobne pytania

0 głosów
4 odpowiedzi 10,313 wizyt
0 głosów
3 odpowiedzi 17,165 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 2,405 wizyt
pytanie zadane 15 września 2021 w Ogłoszenia, zlecenia przez XKenziX Nowicjusz (120 p.)

92,550 zapytań

141,392 odpowiedzi

319,519 komentarzy

61,935 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...