• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Odzyskanie plików

Object Storage Arubacloud
0 głosów
115 wizyt
pytanie zadane 8 kwietnia 2020 w Systemy operacyjne, programy przez daabro Nowicjusz (120 p.)
Hej, mam do wasz wszytskich pytania. Czy jest opcja odzyskania plików z dysku zewnętrznego?

Wyjaśnię teraz całą sytuację: Chciał zainstalować od nowa system Windows na moim laptopie za pomocą nośnika instalacyjnego, który uprzednio pobrałem ze strony minecrosoftu. Wszytko robiłem zgodnie z instrukcją przedstawioną na stronie. Plik instalacyjny stworzyłem na dysku zewnętrznym. Także zmieniłem mój dysk 1Tb w nośnik instalacyjny windowsa 10. Nie wiedziałem że przez to wszystko się usunie.... Na dysku miałem mase zdjęć i innych plików. Czy jest szansa odzyskania tych usuniętych plików?

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 8 kwietnia 2020 przez PolYGlok Pasjonat (19,450 p.)
Ponoć za pieniądze to można odzyskać ale zależy jak to usuwałeś 'twardo' czy miękko. I jeszcze ma czyba ma znaczenie rodzaj nośnika-ponoć z talerzy łatwiej się odzykuje. Dawno się tym nie interesowałem to nie wiem jak jest teraz.
komentarz 9 kwietnia 2020 przez sefir Dyskutant (8,560 p.)
Zgadza się. Można odzyskać, sam to czasem robię klientom. Kwestia tylko ile można odzyskać.

Podobne pytania

+1 głos
3 odpowiedzi 187 wizyt
pytanie zadane 3 sierpnia 2020 w Sprzęt komputerowy przez boneoflive Użytkownik (930 p.)
0 głosów
3 odpowiedzi 654 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 358 wizyt
pytanie zadane 11 listopada 2016 w Sprzęt komputerowy przez Saul23 Nowicjusz (120 p.)

92,575 zapytań

141,424 odpowiedzi

319,649 komentarzy

61,960 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...