• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Traefik Docker problem z uruchomieniem aplikacji na domenie

Object Storage Arubacloud
0 głosów
271 wizyt
pytanie zadane 1 sierpnia 2019 w Systemy operacyjne, programy przez `Krzychuu Stary wyjadacz (13,940 p.)
Witam,

ostatnio zainteresowałem się Traefik i napotkałem problem otóż gdy uruchamiam aplikacje na subdomenie api.nazwa.pl apka się uruchamia a gdy próbuję uruchomić prawie tak samo jak na api.nazwa.pl zmieniając tylko domenę na nazwa.pl wyskakuje 404 page not found.

 

Kod: https://pastebin.com/NwBAfTik

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 1 sierpnia 2019 przez mtk3d Nałogowiec (46,690 p.)
wybrane 2 sierpnia 2019 przez `Krzychuu
 
Najlepsza
Ściągnąłem tą konfigurację i odpaliłem u siebie. W traefiku jest wszystko ok, problem musi leżeć w kontenerze samej aplikacji. Upewnij się, że index.html leży na pewno w dobrym miejscu, wylistuj go np. przed samym końcem budowania.
komentarz 1 sierpnia 2019 przez `Krzychuu Stary wyjadacz (13,940 p.)
Wszystko jest ok, dzisiaj pobawiłem się trochę konfiguracją treafik i udało mi się zrobić tak że wszystko działało ale był problem taki że aplikacje zmieniły się raz była z subdomeny a po kilku odswiezeniach strony była prawidłowa aplikacja
komentarz 1 sierpnia 2019 przez `Krzychuu Stary wyjadacz (13,940 p.)

@mtk3d, w kontenerach aplikacji powinienem ustawiać porty np. 3000:80 a w label traefik.port=80?

komentarz 2 sierpnia 2019 przez mtk3d Nałogowiec (46,690 p.)
Jeśli chcesz w systemie wystawić sobie port to możesz, ale do działania nie musisz wystawiać nic, bo traefik komunikuje się po wewnętrznej sieci z kontenerem
komentarz 2 sierpnia 2019 przez `Krzychuu Stary wyjadacz (13,940 p.)
trochę się pobawiłem ustawieniami moich kontenerów i już wszystko gra, dziękuje za pomoc :)
1
komentarz 2 sierpnia 2019 przez mtk3d Nałogowiec (46,690 p.)
Zaden problem :D
komentarz 5 sierpnia 2019 przez `Krzychuu Stary wyjadacz (13,940 p.)
Jednak nie do końca mi działa, na firefox i opera wszystko śmiga każda strona a na google chrome nie działa tylko strona host tzn bez subdomeny, na internecie nic nie ma na ten temat, o co może chodzić?.  Od razu zaznaczę że na razie nie mam certyfikatu SSL i wszystko leci na http

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 218 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 281 wizyt
pytanie zadane 12 sierpnia 2019 w Systemy operacyjne, programy przez Jan Patryk Kowalski Obywatel (1,880 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 262 wizyt

92,579 zapytań

141,432 odpowiedzi

319,664 komentarzy

61,965 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...