• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

VPS - strona działa nie działa na google chrome

Object Storage Arubacloud
0 głosów
213 wizyt
pytanie zadane 5 sierpnia 2019 w Systemy operacyjne, programy przez `Krzychuu Stary wyjadacz (13,940 p.)
Witam,

zauważyłem dziwne działanie na mojej stronie postawionej na VPS, otóż front mam na example.pl a api na api.example.pl wszystko postawione na Docker i ruch jest kierowany dzięki Traefikowi, niestety zauważyłem że front (example.pl) nie działa mi na google chrome a np. u kolegi na każdej przeglądarce działa tylko example.pl a backend (api.example.pl) już nie działa. Co może powodować takie zachowanie strony?

 

Konfiguracja traefik i docker: https://pastebin.com/NwBAfTik
komentarz 5 sierpnia 2019 przez adrian17 Ekspert (344,860 p.)
A co znaczy, że nie działa?

Coś się pokazuje w konsoli przeglądarki?
komentarz 5 sierpnia 2019 przez `Krzychuu Stary wyjadacz (13,940 p.)
konsola pusta, wyskakuje tylko 404 page not found, i tak jak pisałem w poście u mnie w google chrome na example.pl wyskakuje 404 a np na operze już jest git, a u kolegi na kompie 404 pokazuje sie na api.example.pl a example.pl działa dobrze

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 5 sierpnia 2019 przez Ehlert Ekspert (212,670 p.)
Może HSTS?
komentarz 5 sierpnia 2019 przez `Krzychuu Stary wyjadacz (13,940 p.)
niestety nie mam na razie wykupionego SSL :/, a jest jakaś możliwość że dzieje się tak przez brak SSL?. Jest jakiś procent szans że źle coś skonfigurowałem w Traefik lub Docker?

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 269 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 339 wizyt
pytanie zadane 28 kwietnia 2019 w Hostingi, domeny, usługi przez Lukasz7689 Nowicjusz (240 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 258 wizyt
pytanie zadane 28 lipca 2018 w C i C++ przez Emil Panecki Bywalec (2,100 p.)

92,555 zapytań

141,403 odpowiedzi

319,557 komentarzy

61,940 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...