• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Zapraszam do wpadnięcia na mojego bloga o tematyce IT, grach, technologiach a czasem też luźnych wpisach

Object Storage Arubacloud
+1 głos
197 wizyt
pytanie zadane 25 lipca 2019 w Nasze projekty przez Dawid_Predecki Obywatel (1,610 p.)

Cześć!

Od jakiegoś czasu prowadzę bloga. Zamieszczam na nim posty związane z szeroko pojętą informatyką, grami oraz różnymi technologiami. Nie zamykam się tylko na te tematy, chciałbym bowiem pisać też coś o sobie, o swoich doświadczeniach itp.

Chcę zaprosić Was drodzy forumowicze do wpadnięcia pod adres dawidpredecki.pl i podzielenia się opiniami pod tym postem lub pod wpisami na blogu. Zapraszam również na moje profile społecznościowe, na których na bieżąco informuję o kolejnych wpisach.

Facebook - Dawid Predecki - Blog

Instagram - @dawid_predecki.blog

Z góry dziękuję za wszystkie opinie i mam nadzieję, że miło spędzicie czas na moim blogu!

Pozdrawiam! ;)

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 307 wizyt
+1 głos
1 odpowiedź 250 wizyt
pytanie zadane 20 października 2020 w Nasze projekty przez Czarus0 Obywatel (1,040 p.)
+19 głosów
5 odpowiedzi 746 wizyt
pytanie zadane 21 czerwca 2021 w Nasze projekty przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,950 p.)

92,576 zapytań

141,426 odpowiedzi

319,652 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...