• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

question-closed Blog o tematyce gier, sferze IT i technologiach

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
291 wizyt
pytanie zadane 26 czerwca 2019 w Nasze projekty przez Dawid_Predecki Obywatel (1,610 p.)
zamknięte 25 lipca 2019 przez Dawid_Predecki

Cześć wszystkim!

Od dłuższego czasu myślałem o założeniu bloga i w końcu udało mi się to małe marzenie spełnić. Założyłem stronę o tematyce informatycznej, lecz chciałbym również wrzucać tutaj wpisy dotyczące w jakiś sposób mojej osoby i moich poglądów na różne tematy. Do tej pory uczyłem się programowania frontendowego, lecz mam mały zastój w tym temacie i brak weny do dalszej nauki, co było powodem mojej decyzji o założeniu tego właśnie bloga. Postanowiłem spróbować swoich sił w pisaniu różnych blogowych tekstów. Lubię to robić i mam nadzieję, że ta forma pozwoli mi na rozwinięcie umiejętności pisarskich.

Gorąco zachęcam do oceny i wyrażania własnych opinii w komentarzach pod tym postem. Na razie są tylko dwa posty ale mam już zapisane kilka szkiców, które muszę dokończyć i będę mógł je opublikować. Proszę o wstrzymanie się z opiniami typu chu*owe. Pragnę tutaj zaznaczyć, że dopiero zaczynam przygodę z blogowaniem i na pewno wielu rzeczy muszę się jeszcze nauczyć, dlatego chciałbym Was prosić o konstruktywną krytykę, z której będę mógł wynieść jakąś lekcję.

Z góry dziękuję za wszelkie opinie i porady!

Pozdrawiam! :)

LINK: dawidpredecki.pl

EDIT (23.07.2019): Na blogu pojawiło się kilka nowych wpisów. Zapraszam do lektury i wyrażania opinii! ;)

komentarz zamknięcia: Rozwiązane
komentarz 27 czerwca 2019 przez Dawid_Predecki Obywatel (1,610 p.)
Już poprawione! Wstawiłem zdjęcie bardziej kojarzące się z blogowaniem ;)
komentarz 27 czerwca 2019 przez Ehlert Ekspert (212,630 p.)
Masz tego bloga na hostingu czy vpsie?
komentarz 27 czerwca 2019 przez Dawid_Predecki Obywatel (1,610 p.)
Na vpsie. Tańsza opcja a konfiguracja nie była specjalnie trudna.
komentarz 27 czerwca 2019 przez Ehlert Ekspert (212,630 p.)

Gratuluję słusznego wyboru.

Polecam schować stronę /wp-admin za basic authem, jeśli nie chcesz współdzielić panelu bloga z kimś kto Ci się tam wbije laugh​​​​​​

Możesz to zrobić przez htaccess, albo config vhosta w nginxie. Nie wiem z jakiego serwera korzystasz. 

komentarz 27 czerwca 2019 przez Dawid_Predecki Obywatel (1,610 p.)
Dzięki za radę, na pewno tak zrobię! Korzystam z usług OVH.

Podobne pytania

+19 głosów
5 odpowiedzi 704 wizyt
pytanie zadane 21 czerwca 2021 w Nasze projekty przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,550 p.)
+1 głos
1 odpowiedź 247 wizyt
pytanie zadane 20 października 2020 w Nasze projekty przez Czarus0 Obywatel (1,040 p.)

92,451 zapytań

141,261 odpowiedzi

319,073 komentarzy

61,853 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...