• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

W3Schools – ostatnie słowo

+37 głosów
688 wizyt
pytanie zadane 29 października w Nasze poradniki przez Comandeer Mentor (376,930 p.)

Mimo mych nieustannych wysiłków popularność W3Schools wydaje się niezmienna. Dlatego postanowiłem zadać kolejny cios i napisałem niezwykle długi artykuł, w którym punktuję nieprawdziwe informacje zawarte na kilku losowo wybranych podstronach tegoż serwisu.

Miłej lektury!

3
komentarz 29 października przez Arkadiusz Waluk Mędrzec (188,750 p.)
Jako iż zagadnienie W3Schools pojawia się u nas bardzo, bardzo często, pozwoliłem sobie czasowo przypiąć temat na stronie głównej - niech dotrze do jak największej liczby osób :)
komentarz 30 października przez rot18ru Początkujący (380 p.)
Dawno nie wchodziłem na webkrytyka, a tu taka niemiła niespodzianka z nowym wyglądałem. Wszystko takie za duże się wydaje. Szczególnie te nagłówki takie ogromne, że się trudno czyta. W jednym tytule są aż dwa dywizy.
2
komentarz 30 października przez event15 Szeryf (91,760 p.)
o, wordpress
komentarz 30 października przez Schizohatter Nałogowiec (36,440 p.)
Rot18ru, pracujemy nad Nowym wyglądem i silnikiem ale idzie to jak krew z nosa...

2 odpowiedzi

+2 głosów
odpowiedź 29 października przez manjaro Pasjonat (23,040 p.)
Jak ma nie być popularna jak pojawia się na 1 pozycji w wyszukiwarce...
+1 głos
odpowiedź 30 października przez Swipeyro Bywalec (2,400 p.)
Bardzo dobrze! Ludzie powinni sobie wybić z głowy wszystko czego się tam uczyli. Czy nie ma pan nic przeciwko, żebym dał jakiś rozgłos temu artykułowi? Oczywiście z informacją o autorze.
komentarz 31 października przez Comandeer Mentor (376,930 p.)
Bo nie jest to moja pierwsza styczność z tym forum i zawsze wrażenia były dokładnie takie same.
komentarz 31 października przez kap Dyskutant (7,860 p.)

Nadal uważam, że przykrym jest, że Twoje osobiste doświadczenia prowadzą do takich wypowiedzi jak:

[4p to] forum, na którym nie padają żadne merytoryczne argumenty

Tym bardziej, że jesteś tu najbardziej aktywnym użytkownikiem i chcąc nie chcąc masz dużą siłę opiniotwórczą. Takie totalne dyskredytowanie innego forum jest wg mnie nie na poziomie.

komentarz 31 października przez draghan Szeryf (96,410 p.)

[OT]

Według mnie na tym forum (pasja-informatyki) jest mniej specjalistów niż na 4p. Tutaj jest sporo osób bardzo początkujących.

Takie właśnie z definicji jest nasze Forum, czy się to komuś podoba czy nie. :) Nie jest to typowe Q&A "przez specjalistów dla specjalistów" - co czasami wychodzi dobrze, innym razem niekoniecznie.

[/OT]

@kap wypowiedź brzmiała inaczej:

Ja tam widzę forum, na którym nie padają żadne merytoryczne argumenty

"Ja tam widzę" jest tutaj kluczową różnicą.

Poza tym co mam niby napisać? Że to super forum jest, skoro za każdym razem mam takie same doświadczenia z nim? Tak, taka jest moja opinia o tym forum – mam prawo powiedzieć, że nie widzę w tym forum wysokiej wartości i nie wiem, co niby w tym jest nie na poziomie. Czemu mam głaskać po główce osoby, które mają totalnie wywalone na jakąkolwiek ogładę w dyskusji?

Podobne pytania

+62 głosów
6 odpowiedzi 8,048 wizyt
pytanie zadane 26 czerwca 2015 w Nasze poradniki przez Comandeer Mentor (376,930 p.)
+5 głosów
5 odpowiedzi 641 wizyt
pytanie zadane 16 czerwca 2015 w Offtop przez MrDroonix Bywalec (2,020 p.)
+2 głosów
5 odpowiedzi 105 wizyt
pytanie zadane 20 kwietnia 2015 w Nasze projekty przez jk_kord Bywalec (2,910 p.)

42,388 zapytań

81,670 odpowiedzi

162,099 komentarzy

20,320 pasjonatów

Przeglądających: 349
Pasjonatów: 23 Gości: 326

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...