• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

W3Schools – ostatnie słowo

VPS Starter Arubacloud
+36 głosów
3,332 wizyt
pytanie zadane 29 października 2017 w Nasze poradniki przez Comandeer Guru (599,730 p.)

Mimo mych nieustannych wysiłków popularność W3Schools wydaje się niezmienna. Dlatego postanowiłem zadać kolejny cios i napisałem niezwykle długi artykuł, w którym punktuję nieprawdziwe informacje zawarte na kilku losowo wybranych podstronach tegoż serwisu.

Miłej lektury!

3
komentarz 29 października 2017 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,550 p.)
Jako iż zagadnienie W3Schools pojawia się u nas bardzo, bardzo często, pozwoliłem sobie czasowo przypiąć temat na stronie głównej - niech dotrze do jak największej liczby osób :)
komentarz 30 października 2017 przez rot18ru Bywalec (2,100 p.)
Dawno nie wchodziłem na webkrytyka, a tu taka niemiła niespodzianka z nowym wyglądałem. Wszystko takie za duże się wydaje. Szczególnie te nagłówki takie ogromne, że się trudno czyta. W jednym tytule są aż dwa dywizy.
2
komentarz 30 października 2017 przez event15 Szeryf (93,790 p.)
o, wordpress
komentarz 30 października 2017 przez Schizohatter Nałogowiec (39,600 p.)
Rot18ru, pracujemy nad Nowym wyglądem i silnikiem ale idzie to jak krew z nosa...
komentarz 10 marca 2018 przez dervil Gaduła (3,030 p.)

@Comandeer, nie zmienia to faktu że strona W3 jest bardzo pomocna, mi nie raz się przydała

1
komentarz 10 marca 2018 przez Comandeer Guru (599,730 p.)
Nie wiem, jakim cudem strona, na której niemal każda informacja jest błędna, może być do czegokolwiek przydatna, zwłaszcza, że obok istnieją lepsze, darmowe zasoby (choćby MDN). Przestańmy bronić bylejakości.
komentarz 28 sierpnia 2018 przez Michał Jan Łuanonimo Nowicjusz (160 p.)
Ja tam nic nie mam do W3Schools, używam praktycznie codziennie do dekorowania strony, bardzo pomogło mi w wielu kwestiach. Na MDN moim zdaniem ciężej coś znaleźć, strona wygląda gorzej, w W3schools o wiele przyjemniejsze. Jakościowo też nie mogę nic powiedzieć do W3Schools, bo wyznaję zasadę, że jak coś działa, to jest dobrze, nawet jeżeli coś nie do końca jest w 100% poprawne.
1
komentarz 28 sierpnia 2018 przez Comandeer Guru (599,730 p.)

wyznaję zasadę, że jak coś działa, to jest dobrze, nawet jeżeli coś nie do końca jest w 100% poprawne.

Na to mogę odpowiedzieć tylko w jeden sposób:

 Przestańmy bronić bylejakości.

 

4 odpowiedzi

+2 głosów
odpowiedź 29 października 2017 przez manjaro Nałogowiec (37,390 p.)
Jak ma nie być popularna jak pojawia się na 1 pozycji w wyszukiwarce...
+1 głos
odpowiedź 30 października 2017 przez Hiskiel Pasjonat (22,830 p.)
Bardzo dobrze! Ludzie powinni sobie wybić z głowy wszystko czego się tam uczyli. Czy nie ma pan nic przeciwko, żebym dał jakiś rozgłos temu artykułowi? Oczywiście z informacją o autorze.
komentarz 31 października 2017 przez Comandeer Guru (599,730 p.)
Bo nie jest to moja pierwsza styczność z tym forum i zawsze wrażenia były dokładnie takie same.
1
komentarz 31 października 2017 przez kap Stary wyjadacz (11,620 p.)

Nadal uważam, że przykrym jest, że Twoje osobiste doświadczenia prowadzą do takich wypowiedzi jak:
 

[4p to] forum, na którym nie padają żadne merytoryczne argumenty

Tym bardziej, że jesteś tu najbardziej aktywnym użytkownikiem i chcąc nie chcąc masz dużą siłę opiniotwórczą. Takie totalne dyskredytowanie innego forum jest wg mnie nie na poziomie.

komentarz 31 października 2017 przez draghan VIP (106,230 p.)

[OT]

Według mnie na tym forum (pasja-informatyki) jest mniej specjalistów niż na 4p. Tutaj jest sporo osób bardzo początkujących.

Takie właśnie z definicji jest nasze Forum, czy się to komuś podoba czy nie. :) Nie jest to typowe Q&A "przez specjalistów dla specjalistów" - co czasami wychodzi dobrze, innym razem niekoniecznie.

[/OT]

komentarz 31 października 2017 przez Comandeer Guru (599,730 p.)

@kap wypowiedź brzmiała inaczej:

Ja tam widzę forum, na którym nie padają żadne merytoryczne argumenty

"Ja tam widzę" jest tutaj kluczową różnicą.

komentarz 31 października 2017 przez Comandeer Guru (599,730 p.)
Poza tym co mam niby napisać? Że to super forum jest, skoro za każdym razem mam takie same doświadczenia z nim? Tak, taka jest moja opinia o tym forum – mam prawo powiedzieć, że nie widzę w tym forum wysokiej wartości i nie wiem, co niby w tym jest nie na poziomie. Czemu mam głaskać po główce osoby, które mają totalnie wywalone na jakąkolwiek ogładę w dyskusji?
0 głosów
odpowiedź 10 marca 2018 przez Artek Stary wyjadacz (11,800 p.)
No to żeś się rozpisał :)
–6 głosów
odpowiedź 9 marca 2018 przez Kamil Krzysztof Użytkownik (660 p.)
edycja 10 marca 2018 przez Kamil Krzysztof

A to: https://www.w3schools.com/w3css/w3css_templates.asp

Nikt nie powiedział, że W3School's to Mekka programistów. To raczej dobre miejsce by coś szybko sprawdzić. Dla mnie ta strona jest świetna, nie zawsze mam czas by dokładnie wszystko wyczytywać. Fajnie że są błędy znaczy pomyśleć trzeba nieco :)

Ciekawy blog tak ogólnie :D

1
komentarz 10 marca 2018 przez Scypyon Gaduła (3,450 p.)

@Kamil Krzysztof

Po co udzielasz się skoro nie masz nic ciekawego do powiedzenia i temat Cie nie interesuje? Jesteś tutaj od 1 dnia i robisz spory bałagan... Gdybyś miał jeszcze doświadczenie Comandera "Mentora"... Nie chcę robić gównoburzy, więc proszę Cie, spasuj :)

1
komentarz 10 marca 2018 przez Kamil Krzysztof Użytkownik (660 p.)
Skoro ktoś rzuca kamień nie boi się lawiny. Artykuł jest kontrowersyjny za co doceniam autora ale zgodzić się nie mogę. Zarzucasz mi robienie bałaganu bo mój komentarz różnił się od pozostałych, czyli nie masz za dużo do powiedzenia. Jak powiedzą że w Oraclu robią najlepsze bazy danych to też uwierzysz, nie? Czekam na twoją gównoburzę. Nie lubię pouczania.
1
komentarz 10 marca 2018 przez Kamil Krzysztof Użytkownik (660 p.)
edycja 10 marca 2018 przez Kamil Krzysztof
Tagowania też. A portal blog wbrew twoim pozorom trafił do mojej listy. Facet nie boi się oceniać innych.

Podobne pytania

+66 głosów
6 odpowiedzi 17,236 wizyt
pytanie zadane 26 czerwca 2015 w Nasze poradniki przez Comandeer Guru (599,730 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 4,580 wizyt
pytanie zadane 5 lutego 2018 w JavaScript przez Konfeusz Bywalec (2,810 p.)
+5 głosów
5 odpowiedzi 5,457 wizyt
pytanie zadane 16 czerwca 2015 w Offtop przez Dronojad Obywatel (1,980 p.)

92,453 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,086 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...