• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

www.w3schools.com - certyfikaty, czy warto? [ankieta]

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
4,580 wizyt
pytanie zadane 5 lutego 2018 w JavaScript przez Konfeusz Bywalec (2,810 p.)
Witam wszystkich serdecznie.

Pytanie jak w temacie. Czy warto uczyć się z tej platformy html, css, js i php? Czy warto wydać 400 na certyfikat?

Spotkałem się z różnymi, sprzecznymi komentarzami w sieci, dlatego też, chciałem poznać i Waszą opinię, bo wiem, że na tym forum jest wielu ekspertów ze zdaniem których należy się liczyć.

Za odpowiedzi z góry dziękuję.

Pozdrawiam.
Możliwe odpowiedzi:
warto (0 głosów)
nie warto (18 głosów, 100%)
nie wiem (0 głosów)

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 5 lutego 2018 przez Daniel90 Pasjonat (17,970 p.)
wybrane 5 lutego 2018 przez Konfeusz
 
Najlepsza
W ogóle nie warto się uczyć z tej strony a ten certyfikat to chyba by Cię wyśmiali jakbyś komuś pokazał. Na udemy jest sporo kursów.
komentarz 5 lutego 2018 przez Konfeusz Bywalec (2,810 p.)
Korzystam właśnie z Udemy, ale zasadniczo chodziło mi o certyfikaty, czy warto je mieć.

Osobiście uważam, że papier jest nie potrzebny, a jedynie to co się potrafi, natomiast nie wiem, jak na to zapatrują się pracodawcy.
komentarz 5 lutego 2018 przez Daniel90 Pasjonat (17,970 p.)
Nikt na takie internetowe certyfikaty nie będzie patrzył, liczy się portfolio, ewentualnie jakaś normalna szkoła.
komentarz 5 lutego 2018 przez Szycha Gaduła (4,650 p.)
Tak, teraz najważniejszą cechą na jaką patrzą to doświadczenie i własne projekty.Papier dobrze mieć, ale nie jest to priorytet. Jeśli masz wolne te 400stówki to możesz sobie zrobić, zawsze lepiej mieć niż nie mieć.
1
komentarz 5 lutego 2018 przez Comandeer Guru (599,730 p.)
@Szycha a na co mu papier, którym się nawet nie podetrze, bo za twardy? W3S ma zerową reputację wśród profesjonalistów z powodu licznych przekłamań i bzdur, jakie wypisują w swoich materiałach. I od lat się nic nie zmieniło.
komentarz 7 lutego 2018 przez Szycha Gaduła (4,650 p.)

Jak ma pieniądze, niech sobie kupi. To tak samo jak z kupowniem Iphona 256 GB. Co z tego że tej pamięci nie wykorzystasz nawet w połowie. "Kto bogatemu zabroni" jak to się mówi. smiley

komentarz 7 lutego 2018 przez Comandeer Guru (599,730 p.)
Czyli jak ma się pieniądze, to można je wywalać w błoto? Tym sposobem bardzo szybko się fortuny kończą…
komentarz 7 lutego 2018 przez Daniel90 Pasjonat (17,970 p.)

@Szycha, bardziej bym tą stronę porównał do chińskiej podróby ajfona. 

Podobne pytania

+36 głosów
4 odpowiedzi 3,333 wizyt
pytanie zadane 29 października 2017 w Nasze poradniki przez Comandeer Guru (599,730 p.)
+66 głosów
6 odpowiedzi 17,236 wizyt
pytanie zadane 26 czerwca 2015 w Nasze poradniki przez Comandeer Guru (599,730 p.)
+5 głosów
5 odpowiedzi 6,522 wizyt
pytanie zadane 16 czerwca 2015 w Offtop przez Dronojad Obywatel (1,980 p.)

92,453 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,088 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...