• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

question-closed C++ SFML VS15 - Uruchamianie programu bez środowiska

–1 głos
45 wizyt
pytanie zadane 12 sierpnia w C i C++ przez Artur Koniec Użytkownik (700 p.)
zamknięte 13 sierpnia przez Artur Koniec
Witam, wiem że jest już dużo pytań o to, ale nic mi nie działa, piszę grę typu rpg dla mnie, i dwóch kolegów, lecz nie wiem jakim sposobem skonfigurować SFML w Visual Studio 2015 by im działało, (oni nie mają żadnego środowiska), mają zainstalowanie VS Redistributable 2015, biblio linkuję dynamicznie, dołączam je do folderu z .exe, i ostatnio wywalił błąd że nie znaleziono MSVP140d.dll, ale chciałbym byście napisali, bądź wysłali tutorial, który umożliwi mi wysyłanie gry do innych komputerów, a może użyć linkowania statycznego? Nie wiem co mam zrobić, pomóżcie :/
komentarz zamknięcia: Dostałem odpowiedz

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 12 sierpnia przez Criss VIP (119,540 p.)
wybrane 13 sierpnia przez Artur Koniec

Najlepsza
Jak widzisz po nazwie brakującej dll-ki, to nie ma żadnego związku z sfml. Brakuje jakiejś dll Visuala. Możesz albo po prostu wysłać im również tą brakującą (znajdziesz pewnie w plikach Visuala albo .../System32/), albo kompilować z opcją /MT (release) lub /MTd (debug) https://stackoverflow.com/questions/32998902/msvcp140-dll-missing
PS: 'd' na końcu nazwy brakującej dll sugeruje, że wysłałeś kolegom debug build :P (debug z oczywistych powodów będzie działać znacznie wolniej)
komentarz 13 sierpnia przez Artur Koniec Użytkownik (700 p.)
Aaa dobra rozumiem, temat do zamknięcia xP

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 75 wizyt
+1 głos
1 odpowiedź 74 wizyt
pytanie zadane 27 marca w C i C++ przez Milesq Mądrala (7,260 p.)
+1 głos
4 odpowiedzi 187 wizyt
pytanie zadane 20 stycznia w C i C++ przez Maciek123233 Bywalec (2,370 p.)

39,674 zapytań

78,067 odpowiedzi

153,404 komentarzy

18,726 pasjonatów

Przeglądających: 235
Pasjonatów: 18 Gości: 217

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...