• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

question-closed C++ SFML VS15 - Uruchamianie programu bez środowiska

Object Storage Arubacloud
–1 głos
147 wizyt
pytanie zadane 12 sierpnia 2017 w C i C++ przez Artur Koniec Gaduła (3,670 p.)
zamknięte 13 sierpnia 2017 przez Artur Koniec
Witam, wiem że jest już dużo pytań o to, ale nic mi nie działa, piszę grę typu rpg dla mnie, i dwóch kolegów, lecz nie wiem jakim sposobem skonfigurować SFML w Visual Studio 2015 by im działało, (oni nie mają żadnego środowiska), mają zainstalowanie VS Redistributable 2015, biblio linkuję dynamicznie, dołączam je do folderu z .exe, i ostatnio wywalił błąd że nie znaleziono MSVP140d.dll, ale chciałbym byście napisali, bądź wysłali tutorial, który umożliwi mi wysyłanie gry do innych komputerów, a może użyć linkowania statycznego? Nie wiem co mam zrobić, pomóżcie :/
komentarz zamknięcia: Dostałem odpowiedz

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 12 sierpnia 2017 przez criss Mędrzec (172,590 p.)
wybrane 13 sierpnia 2017 przez Artur Koniec
 
Najlepsza
Jak widzisz po nazwie brakującej dll-ki, to nie ma żadnego związku z sfml. Brakuje jakiejś dll Visuala. Możesz albo po prostu wysłać im również tą brakującą (znajdziesz pewnie w plikach Visuala albo .../System32/), albo kompilować z opcją /MT (release) lub /MTd (debug) https://stackoverflow.com/questions/32998902/msvcp140-dll-missing
PS: 'd' na końcu nazwy brakującej dll sugeruje, że wysłałeś kolegom debug build :P (debug z oczywistych powodów będzie działać znacznie wolniej)
komentarz 13 sierpnia 2017 przez Artur Koniec Gaduła (3,670 p.)
Aaa dobra rozumiem, temat do zamknięcia xP

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 547 wizyt
+1 głos
1 odpowiedź 216 wizyt
pytanie zadane 27 marca 2017 w C i C++ przez Milesq Nałogowiec (32,020 p.)
+1 głos
4 odpowiedzi 366 wizyt
pytanie zadane 20 stycznia 2017 w C i C++ przez Maciek123233 Gaduła (3,400 p.)

92,570 zapytań

141,422 odpowiedzi

319,643 komentarzy

61,958 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...