• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Co dokładnie wpisać w adresie podglądu na żywo w programie Brackets

Object Storage Arubacloud
0 głosów
3,721 wizyt
pytanie zadane 7 lutego 2017 w PHP przez DariuszH Gaduła (3,100 p.)

Co mam wpisać w tym komunikatorze ? gdy wpisuję localhost/db/index.php nie działa gdy 127.0.0.1/db/index.php nie działa. To cóż mam wpisać ? :D

komentarz 7 lutego 2017 przez bumpMind Gaduła (4,260 p.)
Nie do końca znam się na tym programie ale jeżeli nikt nie zdąży Ci odpowiedzieć to dzisiaj organizowany jest darmowy webinar od kodu.je którego tematyką jest wprowadzenie do Bracketsa: https://koduje.clickmeeting.com/wprowadzenie-do-brackets/register?_ga=1.107029186.156730730.1486035829 . Tam powinieneś znaleźć odpowiedź na to pytanie a i pewnie więcej ;)

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 7 lutego 2017 przez Gieram Sobie Użytkownik (640 p.)
edycja 7 lutego 2017 przez Gieram Sobie
Witam.

Ja używam Brackets i w tym polu z ustawieniami nie mam nic :> Ale, że aktualnie nie piszę nic w PHP to podgląd działa normalnie.

Biorąc na logikę - żeby localhost działał jak należy musisz mieć na swoim kompie uruchomiony serwer. Polecam paczki apache+php+mysql, np. Wamp

Edit:

Ok, pomimo niewyraźnego zdjęcia wnioskuję, że ten serwer działa ;]

https://github.com/adobe/brackets/wiki/Troubleshooting#livedev tu jest taka mała dokumentacja do problemów związanych z podglądem, gdzie można wyczytać, że adres podglądu musi być skierowany na twój projekt, np. http://localhost/mojProjekt i ten folder powinien byc otwarty w edytorze poprzez menu->plik->otwórz folder.

U mnie działa :D
komentarz 7 lutego 2017 przez DariuszH Gaduła (3,100 p.)
Przeinstalowałem jeszcze raz i działa :D Ale dzięki :D

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 2,959 wizyt
pytanie zadane 16 listopada 2016 w Systemy operacyjne, programy przez spokojny Nałogowiec (28,630 p.)
+1 głos
1 odpowiedź 245 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 768 wizyt
pytanie zadane 2 maja 2017 w PHP przez spokojny Nałogowiec (28,630 p.)

92,576 zapytań

141,426 odpowiedzi

319,652 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...