• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Brackets zmiana w Podgląd na żywo

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
2,949 wizyt
pytanie zadane 16 listopada 2016 w Systemy operacyjne, programy przez spokojny Nałogowiec (28,630 p.)
Witam, jak w Brackets zmienić przeglądarkę na inną? Chciałbym też, aby przeglądarka Chromium uruchamiała się z opcją -incognito, tak jak to mogę dodać w WebStorm.

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 18 listopada 2016 przez Kamson Gaduła (4,280 p.)
Brackets live preview obsługuje jak narazie tylko przeglądarkę Google Chrome.
komentarz 19 listopada 2016 przez spokojny Nałogowiec (28,630 p.)
No ja w ogóle nie mam zainstalowanej przeglądarki Google Chrome, a Brackets live mi otwiera Chromium, nawet teraz sprawdzałem informacje o wersji przeglądarki. Chromium 54, ta sama którą mam w systemie.
komentarz 29 grudnia 2016 przez Maciek Gamrot Bywalec (2,830 p.)
edycja 29 grudnia 2016 przez Maciek Gamrot
Dzięki, tego potrzebowałem!

Podobne pytania

0 głosów
4 odpowiedzi 350 wizyt
pytanie zadane 14 października 2018 w Systemy operacyjne, programy przez MrxCI Dyskutant (8,260 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 294 wizyt
pytanie zadane 14 listopada 2016 w Systemy operacyjne, programy przez spokojny Nałogowiec (28,630 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 3,668 wizyt

92,452 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,085 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...