• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Czy są podobne funkcje w Brackets co w NetBeans

Object Storage Arubacloud
+1 głos
244 wizyt
pytanie zadane 25 lutego 2017 w Systemy operacyjne, programy przez dawka300 Nowicjusz (170 p.)
Cześć wszystkim,

ostatnio powoli przesiadam się z NetBeans na Brackets tworząc strony www. Nie mogę znaleźć jednej właściwości w Brackets, która występuje w Netbeans. W NetBeans podczas tworzenia w pliku html klas (.example) lub identyfikatorów (#example) po przejściu do powiązanego z dokumentem głównym pliku CSS podczas wpisywania w nim klas czy identyfikatorów w celu zdefiniowania ich,  NetBeans pokazuje mi w podpowiedziach jakie stworzyłem np. klasy i mogę sobie z listy. W Brackets muszę klepać z pamięci. Tak samo w Bootstrap. Podłączając plik CSS Bootstrap poprzez Netbeans, przypisując klasy znacznikom html, mam listę wyboru dostępnych klas z pliku css. Czy da się takie funkcje włączyć w Brackets, ewentualnie istnieje jakaś wtyczka,  dzięki  której Brackets zapamięta tworzone przeze mnie klasy w html i podczas edycji pliku CSS będzie mi je wyświetlał? Analogiczne sytuacja dotyczy się Bootstrap?

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 27 lutego 2017 przez dawka300 Nowicjusz (170 p.)
Hej jedną rzecz dało się zmienić w Brackets. Instalacja wtyczki CSS Class Code Hints powoduje widoczność (możliwość wyboru z listy po wpisaniu nazwy - class) klas z css w html, szczególnie przydatne przy zabawie z Bootstrap. Natomiast możliwości, aby stworzone klasy lub ID w html były widoczne w Css chyba na razie nie ma;/

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 776 wizyt
pytanie zadane 27 lutego 2018 w PHP przez Mebya Użytkownik (700 p.)
0 głosów
5 odpowiedzi 1,632 wizyt
pytanie zadane 6 grudnia 2017 w PHP przez Bartess Gaduła (3,630 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 3,716 wizyt

92,568 zapytań

141,422 odpowiedzi

319,639 komentarzy

61,957 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...