• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Brackets 1.9 dla PHP

0 głosów
260 wizyt
pytanie zadane 2 maja 2017 w PHP, Symfony, Zend przez spokojny Nałogowiec (28,690 p.)
Witam was, mam takie pytanie czy pisze ktoś w PHP pod IDE Brackets?. Czy używacie jakieś ciekawe wtyczki do niego związane z PHP, aby poskromić Brackets z tym językiem skryptowym? Który framework jest najłatwiejszy do PHP, Laravel, Symfony czy Zend?
komentarz 2 maja 2017 przez jpacanowski VIP (101,690 p.)
edycja 2 maja 2017 przez jpacanowski

Który framework jest najłatwiejszy do PHP, Laravel, Symfony czy Zend?

Wsadzasz kij w mrowisko... Poza tym, podobnych tematów było już tu setki razy...

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 2 maja 2017 przez Ehlert Mędrzec (166,360 p.)
Brackets nie za bardzo się nadaje do PHP. Jeśli już to Sublime, albo Atom. Docelowo jednak, dla PHP najlepsze są IDE: PHPStorm albo NetBeans.

Co do frameworków to korzystałem tylko z Symfony i polecam. Podstawy nie są trudne.
komentarz 2 maja 2017 przez spokojny Nałogowiec (28,690 p.)
Mam w nim taki problem teraz, że w podgląd na żywo ustawiony mam http://localhost/ i mogę tylko uruchamiać pliki na serwerze które się znajdują w /var/www/html.

Ale jak mam tam jakiś katalog a w nim pliki php, to już wyskakuje mi błąd serwera nginx.

Chciałbym mieć podobnie jak w LAMP, że mogę przechodzić po katalogach z plikami php, używam nginx zamiast apache. Zainstalowałem PHP i nginx w systemie Linux jako serwer.
komentarz 2 maja 2017 przez Ehlert Mędrzec (166,360 p.)
Live Preview jest tylko do HTML/CSS.
komentarz 2 maja 2017 przez spokojny Nałogowiec (28,690 p.)
No nie, na Brackets 1.9 ustawiam w tym podgląd na żywo Plik>Ustawienia projektu http://localhost/ i działa, pokazuje kod PHP w przeglądarce z katalogu /var/www/html. Wykonują się pod Brackets skrypty PHP,  tylko że musi być w tym html.

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 73 wizyt
pytanie zadane 14 maja 2017 w Rozwój zawodowy, nauka, szkoła, praca przez Ewelina Ciara Nowicjusz (170 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 46 wizyt
pytanie zadane 25 czerwca 2018 w PHP, Symfony, Zend przez niezalogowany
0 głosów
1 odpowiedź 1,586 wizyt
Porady nie od parady
Możesz ukryć, zamknąć lub zmodyfikować swoje pytanie, za pomocą przycisków znajdujących się pod nim. Nie krępuj się poprawić pochopnie opublikowanego pytania czy zamknąć go po uzyskaniu satysfakcjonującej odpowiedzi. Umożliwi to zachowanie porządku na forum.Przyciski pytania

65,755 zapytań

112,393 odpowiedzi

237,320 komentarzy

46,700 pasjonatów

Przeglądających: 147
Pasjonatów: 3 Gości: 144

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...