• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Ocena mojej stronki!!!

Object Storage Arubacloud
+2 głosów
422 wizyt
pytanie zadane 18 kwietnia 2015 w Nasze projekty przez loczekstyle Bywalec (2,320 p.)
Jak wam się podoba ta stronka. Zrobiona cała przeze mnie (razem z grafiką).

Adres: http://provog.xaa.pl/s2/

Narazie tylko strona główna.

Technologie: html5/css3/javascript

12 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 18 kwietnia 2015 przez ziemjok Gaduła (4,160 p.)
naprawdę bardzo ładna i profesjonalan stronka, ale zauważyłem że nie jest przystosowana do urządzeń mobilnych, przydałby się dynamiczny css :D
komentarz 18 kwietnia 2015 przez loczekstyle Bywalec (2,320 p.)
tak to fakt, jeszcze tego nie ogarniam. Dzięki za ocenę
+1 głos
odpowiedź 18 kwietnia 2015 przez Robert Saternus Stary wyjadacz (12,180 p.)
Ogólnie duży plus za minimalizm. Strona prosta i przyjemna. Jedynie co bym się przyczepił, to brak responsywności, czyli na mniejszych ekranach strona się posypie. Spróbuj pobawić się % zamiast px, albo zastasój media queries.

Powodzeni!
komentarz 18 kwietnia 2015 przez loczekstyle Bywalec (2,320 p.)
w media queries się pobawie, ogólnie to miałą być bardzo prosta (podstawa projektu).
+1 głos
odpowiedź 18 kwietnia 2015 przez niezalogowany
Ładna, nie mam się do czego przyczepić :)

Długo robisz strony?
komentarz 18 kwietnia 2015 przez HaKIM Szeryf (87,590 p.)
Oj, uwierz. Jest do czego się przyczepić. : )
komentarz 18 kwietnia 2015 przez loczekstyle Bywalec (2,320 p.)
Nie, nie długo. Co do up komentarza moje strony dużo odbiegają od doskonałości ale Sebastian napisz co Ci nie pasuje to będę wiedział na przyszłość
komentarz 18 kwietnia 2015 przez HaKIM Szeryf (87,590 p.)
Jak znajdę chwilkę to napisze. : )
0 głosów
odpowiedź 18 kwietnia 2015 przez Mister123450 Dyskutant (8,700 p.)
Nie licząc responsywności, której nie ma to doliczyłbym to że zdjęcia robią nagłą zmianę, w której widać jak zdjęcie robi się białe. Tak to dobra stronka.
0 głosów
odpowiedź 18 kwietnia 2015 przez FilipM Początkujący (420 p.)

Podoba mi się :)
Drobna uwaga: do elementów, które zmieniają parametry przy hover dodaj również:

cursor : pointer

Od razu lepiej to wygląda :)

komentarz 18 kwietnia 2015 przez loczekstyle Bywalec (2,320 p.)
dzięki za wskazówkę
0 głosów
odpowiedź 18 kwietnia 2015 przez hit02 Nałogowiec (33,970 p.)

Brakuje mi czeoś po bokach. Takie trochę puste są. Poza tym nie pasuje mi to, że nagłówek jest pisany bardzo ozdobną czcionką, a reszta nie - styl nie jest zunifikowany.

Ogólnie graficzka spoko, tylko to zdjęcie na górze bardzo odznacza się od tła i zajmuje bardzo dużo miejsca.

Ogólnie poza tymi kilkoma uwagami mam pozytywne odczucia. smiley

PS Wzorowałeś się na win8? - tam są takie okrągłe guziki cheeky.

komentarz 18 kwietnia 2015 przez loczekstyle Bywalec (2,320 p.)
ta flat design jest teraz trendy. Dzięki za opinię.
0 głosów
odpowiedź 18 kwietnia 2015 przez dbtrunks Obywatel (1,150 p.)
Stronka bardzo fajna, co do  responsywności wykorzystaj Bootstrap.
0 głosów
odpowiedź 18 kwietnia 2015 przez Geek Pasjonat (19,660 p.)
Okej, to garść uwag:

1. Menu się rozjeżdża, wchodzi pod zawartość strony.

2. Używaj znaczników html5, są ważne i wpływają na pozycjonowanie strony.

3. Sama zawartość jest zdecydowanie za mała, obrazek z góry strony powinien być rozciągnięty na 100% strony, a poniższa zawartość przynajmniej z 200px szersza (przelicz sobie na procenty). Masz dużo miejsca więc je wykorzystaj.

4. Obrazki na dole ładniej wyglądałyby z lekko zaokrąglonymi krawędziami i powinny przechodzić płynnie (tranzycja) a nie jak obecnie.

5. Przejścia na przysiskach Nasza oferta i Fryzury są zdecydowanie za długie.

Pozdrawiam i powodzenia w przyszłych projektach :)
0 głosów
odpowiedź 19 kwietnia 2015 przez Mizukage Pasjonat (21,750 p.)
Brakuje opóznienia dla hover i rotacji zdjęć
0 głosów
odpowiedź 19 kwietnia 2015 przez joker Nałogowiec (31,150 p.)
Jedynie dorobić responsywność i będzie bardzo profesjonalna, minimalistyczna strona. :)

Pozdrawiam serdecznie
0 głosów
odpowiedź 19 kwietnia 2015 przez Hubert Murawski Stary wyjadacz (11,990 p.)

Jedna z ładniejszych stron jakie widziałem na tym forum, lecz i tak odbiega od doskonałości - jeżeli będziesz się tym dalej zajmował, po czasie sam to zauważysz. Bez zbędnego gadania :

  1. Kolory, no co za nuda! Wchodząc na stronę, widzę wszystko takie samo, strony powinniśmy budować z różnych odcieni (przeważnie 3 kolorów), bardziej zachęca to odwiedzającego.
  2. Pustki, z rozwiązaniem przychodzi tutaj "GRID960", Twoja strona nie jest dobrze przemyślana co do rozmieszczenia elementów, stona dziwnie zwęża się w dół, każdy kolejny element jest nieproporcjonalny szerokością do tego wyżej - to trzeba koniecznie poprawić.
  3. Czcionka, czytałeś kiedyś o poprawnym umieszczaniu fontów? Olbrzymie litery, to nie wygląda ładnie.

 Ogólnie przed Tobą jeszcze masa pracy, oglądaj tutoriale, czytaj o poprawym dobieraniu kolorów, czcionek. Może wykorzystaj Google Material Color? - daj tej stronie trochę życia! :D Fajnie, że coś robisz to zawsze jest na plus!

0 głosów
odpowiedź 19 kwietnia 2015 przez ReksetoDev Gaduła (4,530 p.)
dodaj deley do animacji przycisków menu :)

Podobne pytania

0 głosów
6 odpowiedzi 258 wizyt
pytanie zadane 14 marca 2016 w Nasze projekty przez niezalogowany
+4 głosów
9 odpowiedzi 490 wizyt
pytanie zadane 31 grudnia 2015 w Nasze projekty przez niezalogowany
0 głosów
4 odpowiedzi 281 wizyt
pytanie zadane 8 listopada 2015 w Nasze projekty przez makoso Mądrala (7,380 p.)

92,579 zapytań

141,429 odpowiedzi

319,656 komentarzy

61,962 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...