• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Ocena własnej stronki

Object Storage Arubacloud
0 głosów
273 wizyt
pytanie zadane 8 listopada 2015 w Nasze projekty przez makoso Mądrala (7,380 p.)
Prosiłbym o ocenę stronki :) trochę za kolorowo ale ja drygu do kolorów nie mam -.-

http://pro-website.pl/

4 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 8 listopada 2015 przez Quiku Obywatel (1,370 p.)
Jedyne co mnie razi w oczy to rzecz o którą Ci nie chodziło w pytaniu, konkretnie bardzo niegramatyczny opis. Popoprawiaj literówki, powstawiaj przecinki, i będzie git. "porawdopodbnie przezemnie adresm zakałdce" - może Ci to odstraszyć potencjalnych klientów.
komentarz 8 listopada 2015 przez draghan VIP (106,230 p.)
Niegramatyczny i nieinterpunkcyjny. Nie potrafiłem wyłowić z tej strony żadnej informacji bez głębszego zastanowienia, wszystko się zlewało. Przecinki są potrzebne!! ;)
0 głosów
odpowiedź 8 listopada 2015 przez WojciechJot Gaduła (3,410 p.)
Podoba mi się adres strony :D  Nawigacje bym wysrodkowal
komentarz 8 listopada 2015 przez makoso Mądrala (7,380 p.)
nawigacja powinna być wyśrodkowana :)
chyba że chodzi Ci o mobilne, ale wydaje mi się lepszym rozwiązaniem po lewej stronie :)
0 głosów
odpowiedź 8 listopada 2015 przez pjj Gaduła (4,330 p.)
Popraw parę błędów stąd: https://validator.w3.org/nu/?doc=http%3A%2F%2Fpro-website.pl%2F

A także podciągnij strone pod SEO: https://developers.google.com/speed/pagespeed/insights/?url=http%3A%2F%2Fpro-website.pl%2F&tab=desktop (Postaraj sie naprawić jak najwięcej rzeczy)
komentarz 8 listopada 2015 przez makoso Mądrala (7,380 p.)

zdjęcie nie ma alt-u wiem :) a więcej nie dam rady poprawić font od google automatycznie wstawiony :) 

co do seo nie wiem jak tą *** kompresję włączyc kiedyś używałem w htaccess poniższego kodu załatwiał sprawę miałem 100% a teraz nie chce przejść -.- 
 

  ExpiresActive On
  ExpiresDefault "access plus 1 seconds"
  ExpiresByType image/x-icon "access plus 1 year"
  ExpiresByType image/jpeg "access plus 1 year"
  ExpiresByType image/png "access plus 1 year"
  ExpiresByType image/gif "access plus 1 year"
  ExpiresByType application/x-shockwave-flash "access plus 1 year"
  ExpiresByType text/css "access plus 604800 seconds"
  ExpiresByType text/javascript "access plus 1 month"
  ExpiresByType application/x-javascript "access plus 1 month"
  ExpiresByType text/html "access plus 600 seconds"
  ExpiresByType application/xhtml+xml "access plus 600 seconds"
 
# END Expire headers
 
# BEGIN Cache-Control Headers
# Only using the private/public values here - not max-age (Expires headers cover the same thing, and are more widely supported)
 
  Header set Cache-Control "public"
  Header set Cache-Control "private"
  Header set Cache-Control "private, must-revalidate"
 
# END Cache-Control Headers
 
# BEGIN Turn ETags Off
# Inherently misconfigured, especially for server clusters
 
  Header unset ETag
  FileETag None
 
# END Turn ETags Off
 
# BEGIN Remove Last-Modified Header
# We're using Expires header to check for freshness, so save bytes by not returning this header.
 
  Header unset Last-Modified
 
# END Remove Last-Modified Header

 

0 głosów
odpowiedź 8 listopada 2015 przez Michał628496 Pasjonat (17,340 p.)
zmień PHP - Personal Home Page na PHP - PHP Hypertext Preprocesor , chyba że nie chodzi Ci o język programowania
komentarz 8 listopada 2015 przez makoso Mądrala (7,380 p.)
Masz rację tak powinno być tylko dawne rozwinięcie tak ładniej oddaje ten skrót :) aczkolwiek zmieniam masz rację :)

Podobne pytania

0 głosów
6 odpowiedzi 254 wizyt
pytanie zadane 14 marca 2016 w Nasze projekty przez niezalogowany
+4 głosów
9 odpowiedzi 479 wizyt
pytanie zadane 31 grudnia 2015 w Nasze projekty przez niezalogowany
0 głosów
4 odpowiedzi 197 wizyt
pytanie zadane 30 grudnia 2015 w HTML i CSS przez Kuba Bielawski Obywatel (1,760 p.)

92,555 zapytań

141,402 odpowiedzi

319,552 komentarzy

61,939 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...