• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Odpowiedzi: falauthy

143
odpowiedzi
4
najlepszych odpowiedzi
0 głosów
odpowiedź 20 kwietnia 2015
Tak jak każdego innego jeżyka - jakaś ksiązka/kurs i robienie mnóstwo przykładów i własnych projektó
0 głosów
odpowiedź 19 kwietnia 2015
To chyba w cudzysłowach dajesz ścieżkę zapisu.
0 głosów
odpowiedź 19 kwietnia 2015
iPhone to świetny telefon, naprawdę, ale 4s, to przeżytek. 3.5 cala, to dla mnie przynajmniej za mał
0 głosów
odpowiedź 19 kwietnia 2015
Mam przeczucie żeby uczyć się Javy. :p
0 głosów
odpowiedź 19 kwietnia 2015
Hm, ja raczej średnio, bo ogarniam programowanie strukturalne, a za niedługo biorę się za obiektówkę
1 głos
odpowiedź 19 kwietnia 2015
Ja w sumie raz jestem tym po lewej, a raz tym po prawej. Raczej wolę to po prawej, bo kod jest wyraź
1 głos
odpowiedź 17 kwietnia 2015
Zmienna to float czy double? Jak float, to zmień na double.
1 głos
odpowiedź 17 kwietnia 2015
Wygoogluj sobie pochodna cząstkowa - to liczysz. :)
0 głosów
odpowiedź 17 kwietnia 2015
Jak masz dwa monitory, to polecam Minta, bo chyba tylko on to wspiera.
4 głosów
odpowiedź 16 kwietnia 2015
W sumie motywacja nie zależy od języka. Ja to jestem leniem do kwadratu i wolę gapić się w laptopa 3
2 głosów
odpowiedź 16 kwietnia 2015
Mój znajomy nie używa antywiursa i ja też. Ja po prostu jestem ostrożny - wchodzę tylko na zaufane s
0 głosów
odpowiedź 16 kwietnia 2015
Powiem szczerze, że mój znajomy robi praktyki właśnie tam i opowiadał, że to głównie zalezy od Manag
0 głosów
odpowiedź 16 kwietnia 2015
Linuksy są bardzo podobne do siebie od strony "wewnętrznej", więc takie poradniki pasują d
1 głos
odpowiedź 16 kwietnia 2015
Może ktoś się wypowiedzieć nt gazety "Programista"?
0 głosów
odpowiedź 15 kwietnia 2015
Masz podgląd na jakie strony ona wchodzi? Może po prostu robal infekuje laptopa przez jakieś strony.
2 głosów
odpowiedź 15 kwietnia 2015
Najlepszym rozwiązaniem jest iść na studia zaoczne, bo sam poszedłem na dzienne i żałuję trochę. Jak
0 głosów
odpowiedź 15 kwietnia 2015
W sumie to dobry sposób jako dorabianie w tym co lubisz i mając przy tym stałą pracę. Dużo programis
1 głos
odpowiedź 15 kwietnia 2015
Co ja radzę - zainstalować sobie go i robić to co na windowsie - oglądanie filmów, kodzenie itd. za
0 głosów
odpowiedź 15 kwietnia 2015
Zależy w jakim mieście chcesz iść. Na uniwerku pewnie masz więcej humanów na ogólnouczelnianych, bo
0 głosów
odpowiedź 15 kwietnia 2015
Ja jeszcze dodam, że w Linuksie często może coś Ci nie działać i nie ma takiego łatwego rozwiązania

92,580 zapytań

141,432 odpowiedzi

319,664 komentarzy

61,965 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

...