• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Odpowiedzi: falauthy

143
odpowiedzi
4
najlepszych odpowiedzi
2 głosów
odpowiedź 15 kwietnia 2015
Wiesz co, ja miałem podobnie na swoim Mincie. Ludzie mi nie potrafią pomóc, bo jeszcze mam bug ze zn
0 głosów
odpowiedź 15 kwietnia 2015
Nie pali się aż tak bardzo, jutro ogarnę.
0 głosów
odpowiedź 15 kwietnia 2015
W sumie to taka nauka na raty. Najlepiej kupić jakąś książke czy ogarnąć kurs, gdzie jest to bardzie
0 głosów
odpowiedź 15 kwietnia 2015
Dooobra Panowie mój błąd. Jednak problem z katalogiem - powinienem iść do okulisty. :D Dzięki wszyst
0 głosów
odpowiedź 15 kwietnia 2015
Co do grafiki, to może jak jest pytanie, to w tle dać przyładowy kod związany z pytaniem?
0 głosów
odpowiedź 10 kwietnia 2015
W sumie sam chcę ogarnać GITa dlatego, że dużo firm IT korzysta z tego i niektóre nawet wymagają jeg
1 głos
odpowiedź 9 kwietnia 2015
U mnie w sumie zaczęło się na studiach gdy musiałem napisać program na zaliczenie. Jakoś się przetur
4 głosów
odpowiedź 9 kwietnia 2015
Ja bym dodał do waszych wypowiedzi jeszcze JavaScript i Objective-C.
1 głos
odpowiedź 9 kwietnia 2015
Ja wam powiem tak - czytam forum na SPOJu gdy mam problem i bardziej mi pomaga to, jak ktoś naprowad
0 głosów
odpowiedź 9 kwietnia 2015
Są - podobno - trzy szkoły nauki programowania: 1. Naucz się c++ i przejdź do kolejnych języków 2. O
0 głosów
odpowiedź 9 kwietnia 2015
Każdy przeczytany rozdział kończ robiąc MNÓSTWO zadań. Z programowaniem jest jak z matmą - jak zrobi
1 głos
odpowiedź 8 kwietnia 2015
SPOJ jest chyba za trudny na sam początek. Dlaczego? Bo wtedy trzeba mieć typowo programistyczne myś
0 głosów
odpowiedź 8 kwietnia 2015
Ja słyszałem, że "prawdziwi" informatycy i programiści hejtują Ubuntu, nawet bardziej niż
0 głosów
odpowiedź 8 kwietnia 2015
A mnie w sumie zastanawia co trzeba umieć z matmy w programowaniu? Bo dopiero uczę się z ksiażki i z
1 głos
odpowiedź 6 kwietnia 2015
Używałem codecademy i polecam do tego jeszcze codeschool - bardzo dużo kursów, np. Objective-C, GitH
0 głosów
odpowiedź 6 kwietnia 2015
Dziękuje Panowie!
3 głosów
odpowiedź 6 kwietnia 2015
Z tego co ja rozumuje, to używamy wtedy gdy ma wyrzucić nam coś innego niż if, ale są potrzebne do t
0 głosów
odpowiedź 5 kwietnia 2015
Nie ma jakiegoś sztywnego schematu, że masz się uczyć z książki, a z kursów na internecie czy z YT n
0 głosów
odpowiedź 5 kwietnia 2015
Powiem szczerze tak - ja się uczę C++ S.Pratha z edycją C++11 i jest na prawdę dobra, mnóstwo przykł
0 głosów
odpowiedź 5 kwietnia 2015
Znam C++ - na razie strukturalnie na poziomie wyższym niż podstawowy można powiedzieć, JS i C znam

92,621 zapytań

141,477 odpowiedzi

319,817 komentarzy

62,005 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

...