• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Odpowiedzi: profesorek96

969
odpowiedzi
135
najlepszych odpowiedzi
0 głosów
odpowiedź 25 czerwca 2018
Jak to mówią programowanie jest jedno a języków jest wiele. Dla Javy na pewno będziesz miał dużo wię
-2 głosów
odpowiedź 25 czerwca 2018
Jeśli chodzi o mature to spokojnie Symfonia wystarczy, ba nawet aż za dużo. Nie potrzebujesz program
1 głos
odpowiedź 24 czerwca 2018
Od siebie dodam że zapis drugi gdzie masz zmienną w nawiasach kwadratowych jest błędny. Według stand
0 głosów
odpowiedź 24 czerwca 2018
Wiesz najpierw naucz się dobrze C#. Zrozum podejście obiektowe a później zacznij bawić się Unity. W
1 głos
odpowiedź 23 czerwca 2018
2. Ja na twoim miejscu stworzyl bym folder ze screanami i tam wrzucal screany dzialajacej aplikacji....
0 głosów
odpowiedź 22 czerwca 2018
Ja ze swojej strony dodam, że w twoim przypadu warto zmienić dysk 500gb na ssd. Po takiej zmianie tw
0 głosów
odpowiedź 22 czerwca 2018
Cześć. Z tego co się orientuje do tworzenie grafiki 3d najlepiej jest użyć Blendera jeśli chcesz na
0 głosów
odpowiedź 22 czerwca 2018
Technologia Blockchaint to nie zabawa w piaskownicy. Na twoim miejscu bez odpowiedniej wiedzy nie pc...
1 głos
odpowiedź 22 czerwca 2018
Ja bym na twoim miejscu ściągną program Kaspersky Rescue Disk 10 z neta wypalił ten obraz na płycie
-1 głosów
odpowiedź 20 czerwca 2018
Moment, masz np dwie klasy Zwierze i Roślina. Ty teraz chcesz stworzyć tablice która będzie zawierał
0 głosów
odpowiedź 20 czerwca 2018
Ze swjej strony polecam ci 3 książki dokłądnie w takiej kolejnośći: https://helion.pl/ksiazki/algor
0 głosów
odpowiedź 20 czerwca 2018
Polecam ten kanał: https://www.youtube.com/watch?v=KxkjMHx_THU&list=PL3YHjGDoidyJjL_HoPEedHMYjV
0 głosów
odpowiedź 20 czerwca 2018
Nie chcało mi sie poprawiać twojego kodu. Proszę tutaj masz czytelnie napisany kod. Popracuj nad roz
1 głos
odpowiedź 19 czerwca 2018
Ja na twoim miejscu, zainteresował bym się serią książek prezentujących trudne zganienia w formie ko
0 głosów
odpowiedź 19 czerwca 2018
Ja ze swojej strony polecam stronę HackerRank. To nie jest może do końca kurs jak miejsce do wypróbo

92,576 zapytań

141,426 odpowiedzi

319,652 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

...