• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Odpowiedzi: jeremus

437
odpowiedzi
119
najlepszych odpowiedzi
0 głosów
odpowiedź 5 kwietnia 2016
z tego co widzę odpalasz zapytanie na bazie master( systemowej) , a nie na tej własnej "Zadanie
2 głosów
odpowiedź 4 kwietnia 2016
Przyłączam się do życzeń -  dzisiaj tez mija mi roczek :)
1 głos
odpowiedź 4 kwietnia 2016
znalazłem cos takiego, pod koniec jest przykład dla układu dwóch równań. Ponieważ masz niepełny
1 głos
odpowiedź 2 kwietnia 2016
zmienna nie może określać wielkości statycznej  tablicy - kompilator nie wie ile miejsca przezn
0 głosów
odpowiedź 1 kwietnia 2016
dawno sie nie bawiłem php-em ale wydaje mi sie że  w tych ciapkach nie zostanie rozwinięta zmie
1 głos
odpowiedź 30 marca 2016
no nie wygłupiaj się. Chyba umiesz obliczyć procent od liczby ...
0 głosów
odpowiedź 28 marca 2016
no trochę składnia się różni ...  https://en.wikipedia.org/wiki/Comparison_of_C_Sharp_and
0 głosów
odpowiedź 27 marca 2016
intPozycja+=4;  a nie intPozycja=+4; itak samo dla minusa ale proponuję takie funkcje : wg mni
0 głosów
odpowiedź 26 marca 2016
zerknij na składnię podstawowych instrukcji... https://en.wikipedia.org/wiki/Comparison_of_C_Sharp_
0 głosów
odpowiedź 24 marca 2016
uważam że używanie instrukcji break, continue w pętlach (for, while) za bardzo nieeleganckie rozwiąz
1 głos
odpowiedź 22 marca 2016
widzę że znowu muszę rozwiązywać zagadkę .. a prosiłem żebyś się uspokoił
1 głos
odpowiedź 21 marca 2016
chodzi Ci o kursor w memo ( tę kreseczkę )  i to nie jako pozycję wiersz, kolumna, ale w pixela
4 głosów
odpowiedź 21 marca 2016
najlepiej wyjaśnic to  na przykładzie : np. mam tabele ludki  i samochody ludki idl &n
1 głos
odpowiedź 20 marca 2016
Pewnie dużo jest literatury na ten temat. Sporo znajdziesz w necie. Tu jest taki fajny artykuł o pr
0 głosów
odpowiedź 20 marca 2016
1. użyj funkcji abs 2. użyj tablicy i pętli będzie prościej i uniwersalniej ( a co jak 100 licz ,
0 głosów
odpowiedź 20 marca 2016
a po co Ci ta pętla z ineksem k ? ?, tutaj masz błąd przecież lecisz po ludkach w petli q
1 głos
odpowiedź 19 marca 2016
// masz zlą funkcję ruch - zrób tak : void ruch() // funkcja odpowiadajaca za ruch gracza {
1 głos
odpowiedź 19 marca 2016
ciekawy pomysł, ale widzę problem z zasilaniem. ale , okazuje się że  : ale taki moduł,
1 głos
odpowiedź 19 marca 2016
1. odwołujesz się poza zakres tablicy z=4 a mozna tylko od 0..3 2. podstawiasz liczby zamiast strin
1 głos
odpowiedź 19 marca 2016
czy własne pliki dodałeś do projektu przez : Project->Add to Project , czy tylko  wpisałeś i

92,580 zapytań

141,432 odpowiedzi

319,665 komentarzy

61,965 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

...