• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Mój rok na forum.

Object Storage Arubacloud
+12 głosów
317 wizyt
pytanie zadane 4 kwietnia 2016 w Sprawy forum przez HaKIM Szeryf (87,590 p.)
edycja 4 kwietnia 2016 przez HaKIM
Witajcie użytkownicy forum. Może nie wiecie, ale dziś mija rok, od mojej rejestracji na forum.pasja-informatyki.pl, wiele się od tego czasu nauczyłem. Tak w sumie, przed rejestracją potrafiłem pisać strukturalnie + coś tam naskrobać w frameowrk'u codeigniter. Dziwne, pracowałem na framework'u, który został napisany obiektowo, mimo tego, iż nie kumałem obiektówki.

Cóż, no to może do sedna. Chciałbym podziękować użytkownikom forum za pomoc, jaką otrzymałem przez ten okres czasu. Dużo, a prawdą jest iż większość wiedzy czerpałem z tejże strony, a dokładniej tego, co lepsi ode mnie pisali.

Jestem wdzięczny użytkownikom Boshi, Comandeer, Event15, Efik, Arkadiusz W. oraz Mirosław Zelent, nie wykluczając tych, których nicki nie wpadły mi tak wyraźnie do mózgownicy, za to, że poświęcili swój czas, na pomoc innym oraz dzielą się swoją wiedzą z resztą forumowiczów, czego najlepszymi przykładami są strony, tutoriale, które oni zrobili, dla społeczności webdeveloperów w Polsce.

~ http://tutorials.comandeer.pl/

~ https://php-kurs.gitbooks.io/phpkurs/content/index.html

~ http://egzamin-informatyk.pl/e12-e13-e14-testy-online-egzamin-zawodowy

Sporo się wydarzyło przez ten czas, choć nie aż tak sporo, zależy od tego, kiedy można uznać coś, za coś sporego.

Dodam, iż jest to pierwsze forum, związane z programowaniem, na którym byłem. Z czystym sumieniem muszę przyznać, iż gdyby nie ta strona, to nawet nie potrafię wyobrazić sobie tego, jakbym dzisiaj, o godzinie 16:50, kodował, bez licznych rad, osób lepszych ode mnie. Jeżeli nie jesteście pewni, tego, czy się zarejestrować i posiedzieć na forum trochę dłużej, mogę stwierdzić iż: Tak, warto. Pomagając innym, pomagasz sobie.

Mam nadzieję, że będę obecny na forum, do jego końca, gdyż lubię tu przebywać i rozwijać się w czymś, co kocham. Mam również nadzieję, że w przyszłości będę mógł pomóc większej ilości osób, niżeli dotychczas.

Życzę sukcesów i zdrówka całej społeczności programistów.
Pozdrawiam, Sebastian.

3 odpowiedzi

+4 głosów
odpowiedź 4 kwietnia 2016 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,950 p.)

To i ja się pochwalę, że mój rok na forum wypada jutro i mogę się pod tym co napisałeś podpisać.

Również w tym czasie bardzo dużo się nauczyłem, szczególnie dużo zawdzięczam Comandeerowi i efikowi, chociaż wszystkich tutaj sobie cenię i lubię. Dlatego właśnie też podjąłem się prowadzenia tego miejsca jako administrator, aby móc poświęcić tu więcej czasu i jeszcze bardziej je rozwinąć, ale to już wyjaśniałem.

Również życzę więc wszystkim wszystkiego dobrego, moja rocznica wypada dopiero jutro ale co tam :)

Mam nadzieję, że będę obecny na forum, do jego końca

Nie. Mam nadzieję, że żaden koniec nigdy nie nastąpi. 

1
komentarz 4 kwietnia 2016 przez Mateusz11 Pasjonat (22,910 p.)

Nie. Mam nadzieję, że żaden koniec nigdy nie nastąpi. 

Ja też ;) 

5
komentarz 4 kwietnia 2016 przez efiku Szeryf (75,160 p.)

(◕‿◕✿)podaje12znakow

+2 głosów
odpowiedź 4 kwietnia 2016 przez Eryk Andrzejewski Mędrzec (164,260 p.)

No to moja wypowiedź może prawie kopią Arka, bo ja również zarejestrowałem się rok temu jutro (^^) i również się dużo nauczyłem. A najbardziej to chyba nie tyle programowania, co kontaktów z ludźmi :) Pozdrawiam i życzę wesołych urodzin forum wink

+2 głosów
odpowiedź 4 kwietnia 2016 przez jeremus Maniak (59,720 p.)
Przyłączam się do życzeń -  dzisiaj tez mija mi roczek :)
2
komentarz 4 kwietnia 2016 przez Eryk Andrzejewski Mędrzec (164,260 p.)
Sto lat, sto lat :D

P.S.

Co wybrałeś na roczku? Kieliszek, różaniec,kasę, książeczkę czy co? :D
1
komentarz 4 kwietnia 2016 przez jeremus Maniak (59,720 p.)
:) - nie przyjęło samego uśmiechu , no to jeszcze raz :)

Podobne pytania

+10 głosów
1 odpowiedź 229 wizyt
+1 głos
1 odpowiedź 171 wizyt
pytanie zadane 24 marca 2020 w Sprawy forum przez wall7489 Obywatel (1,250 p.)
0 głosów
5 odpowiedzi 554 wizyt
pytanie zadane 22 września 2018 w Sprawy forum przez Marchiew Dyskutant (7,690 p.)

92,555 zapytań

141,403 odpowiedzi

319,557 komentarzy

61,940 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...