• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Recenzja książki HTML 5 i CSS 3 definicja nowoczesności

Object Storage Arubacloud
+3 głosów
268 wizyt
pytanie zadane 10 października 2015 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez Greeborox Użytkownik (660 p.)

Dla każdego kto szuka ciekawej książki do nauki HTMLa i CSSa. Ewentualnie do odświeżenia sobie tego tamtu :) Ostatnio wpadła mi w ręce książka HTML 5 i CSS 3 definicja nowoczesności i postanowiłem opisać moje wrażenia. Zachęcam do przeczytania mojej recenzji :)

 

1 odpowiedź

+5 głosów
odpowiedź 10 października 2015 przez emSon Stary wyjadacz (10,480 p.)
wybrane 10 października 2015 przez Greeborox
 
Najlepsza

Na początku powtórzenie słowa technologia.

HTML i CSS są językami opisowymi, a nie programowania.

Zamiast cały czas pisać HTML 5 i CSS 3 definicja nowoczesności możesz użyć synonimów jak np. książka czy tytuł.

Książka ma 173 strony, więc jest dość cienka. Szczerze mówiąc zdziwiłem się, gdy zobaczyłem tę ksiażkę.

I kolejne powtórzenie.

Może na początku będzie ciężko zrozumieć pewne sprawy, ale czasami skok na głęboką wodę to to czego potrzeba aby przejść na kolejny poziom.  

Trochę to nieprofesjonalne. Może na początku będzie ciężko zrozumieć pewne sprawy, ale czasami skok na głęboką wodę jest potrzebny, by przejść na kolejny poziom. 

Ta książka, naprowadzi Cię na dobry tor.

Jak dla mnie książka jak najbardziej warta zakupu. Cieszę się że po nią sięgnąłem, tak jak pisałem na początku, warto odświeżać tę wiedzę.

Powtórzenie, no i końcówka trochę nie trzyma się kupy. Cieszę się, że po nią sięgnąłem. Tak jak pisałem na początku, raz na jakiś czas warto odświeżyć posiadaną wiedzę. 

Poza tym bardzo fajnie mi się czytało. Nie wytykam błędów po to, żeby cię pogrążyć, ale żeby ci je pokazać. Następnym razem będziesz bardziej wyczulony i być może już ich nie popełnisz. Sam nie pisze wszystkiego idealnie. Ćwicz dalej , a na pewno zauważysz postęp ;)

komentarz 10 października 2015 przez Patrycjerz Mędrzec (192,320 p.)

Świetna odpowiedź! Masz łapencję ode mnie yes

komentarz 10 października 2015 przez niezalogowany
Zgadzam się z Tobą w stu procentach.
komentarz 10 października 2015 przez Greeborox Użytkownik (660 p.)

Super! trafne spostrzeżenia, na pewno w przyszłości będę miał na uwadze. Doceniam to, że poświęciłeś czas na przeczytanie i skomentowanie. Wielki dzięki za to i za pozytywne słowo yes

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 667 wizyt
+13 głosów
12 odpowiedzi 6,147 wizyt
pytanie zadane 25 października 2017 w Offtop przez niezalogowany

92,576 zapytań

141,426 odpowiedzi

319,652 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...