• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Problem sieciowy z UE Smart Radio logitech

Object Storage Arubacloud
0 głosów
142 wizyt
pytanie zadane 23 marca w Sieci komputerowe, internet przez WalterP99 Nowicjusz (120 p.)
Problem polega na tym ,że od kilku dni Logitech chyba wyłączył swoje serwery obsługujące radio internetowe. Wygląda na to, że teraz usługę radia internetowego na urządzeniach UE SMART i SQUEZEER BOX można używać tylko poprzez instalację Logitech Media Serwer na komputerze lokalnym, ale to jest bez sensu, skoro mam mieć włączony komputer, żeby słuchać  Logitech UE SMART RADIO. Może jest inna możliwość, bo inaczej świetny odbiornik nadaje się na śmietnik. Dziękuję za ewentualną poradę i pomoc w tym temacie. Logitech nie ma wsparcia w Polsce , natomiast na tym zagranicznym czacie odzywa się tylko boot, który nic nie pomoże.

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 25 marca przez Panelinio Gaduła (4,440 p.)

Sprawa wygląda tak:
Napisali o tym na oficjalnej stronie (tutaj) - skończyło się wsparcie serwerów, dlatego trzeba uruchomić swój lokalnie.
Najlepiej jakiś komputerek z niskim poborem prądu, albo Raspberkę - na forach logitech znajdziesz poradniki

komentarz 25 marca przez WalterP99 Nowicjusz (120 p.)
Tyle to ja wiedziałem i nawet sprawdziłem, to działa, ale kto o zdrowym umyśle i logice dla samego słuchania z odtwarzacza Squezeer Box będzie trzymał jakikolwiek komputer nawet Raspberkę jako serwer, skoro kupując każde inne radio internetowe nie muszę tego robić. Sądziłem, że jest jakaś możliwość, żeby taki odtwarzacz przygotować do pracy bezpośrednio z hotspotem Wi-Fi.

Dziękuję bardzo za odpowiedź, kupiłem sobie nowy odbiornik więc zamykam temat, bo nie ma sensu dalej go drążyć.

Podobne pytania

+1 głos
1 odpowiedź 245 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 188 wizyt
pytanie zadane 6 czerwca 2018 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez betman Bywalec (2,630 p.)
+1 głos
1 odpowiedź 40 wizyt
pytanie zadane 14 marca w Sprzęt komputerowy przez Dawidziu Bywalec (2,610 p.)

92,579 zapytań

141,427 odpowiedzi

319,654 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...