• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Prośba o ocenę/przetestowanie aplikacji

Object Storage Arubacloud
+6 głosów
161 wizyt
pytanie zadane 4 marca w Nasze projekty przez Poka93 Nowicjusz (180 p.)

Hej, chciałbym Was prosić o ocenę stronki: https://leagueship.com/

To też jest dobra okazja żeby podziękować panu Mirosławowi Zelentowi, bo jakieś 3 lata temu zaczynałem naukę php i javascriptu właśnie na jego filmikach z youtube.

Przedstawiany projekt oparty został o frameworki: Laravel (Breeze & Inertia) + React + Bootstrap.

Aplikacja pozwala tworzyć własne pokoje do rozgrywania minilig typerów oraz uczestniczyć w ligach globalnych - wystarczy założyć konto i oddawać typy. :) Co jakiś czas pobierane są aktualizacje wyników spotkań oraz ligowych tabel z darmowego API, a kiedy mecz dobiega końca skrypt podlicza typy i przydziela punkty. Niestety w darmowej wersji API nie ma Ekstraklasy, ale może kiedyś pójdę w premium.

Do tworzonych lig można przydzielać graczy i administratorów, jest chat i jakieś pola, które można sobie wypełniać, a później edytować. Można sprawdzać ranking lig i to jak typowano poszczególne mecze. Jest też wykres chart.js i strona profili graczy.  Dorobiłem też angielską wersję językową (jeszcze kilka podstron pozostało nieprzetłumaczonych). Większość funkcji działa dopiero po założeniu konta, więc gdyby ktoś chciał potestować to byłoby mi miło.

Przed Euro 2024 spróbuję pójść w jakąś małą reklamę i może coś z tego będzie :) Pozdrawiam

3 odpowiedzi

+2 głosów
odpowiedź 5 marca przez rafal.budzis Szeryf (85,260 p.)
Wygląda dobrze jedyne problemy jakie widzę to UX:

- brak onboardingu dla mnie jako osoby która nie znam się na tym trudno mi "wejść" w temat nawet gdybym chciał się zainteresować.

- Wiele elementów wygląda jak elementy interaktywne i nie wiadomo w co klikać np:
     - np ikony w statystykach w nagłówku wyglądają jak przyciski
     - nazwy zespołów i wynik meczu?? (lub ilość osób które postawiły na drużynę? W sumie nie wiadomo.) wyglądają jak inputy w które można coś wpisać.

Pousuwaj niepotrzebne ramki które wyglądają jak inputy lub zmień styl inputów aby wyszukiwarka nie wyglądała jak nazwa zespołu ;)

Ogólnie wygląda całkiem spoko ;)
+1 głos
odpowiedź 5 marca przez Panelinio Gaduła (4,440 p.)

Odpowiem od strony graficzno-wizualnej:

  • Poprawiłbym szybkość rozwijania menu - jak dla mnie zbyt wolno, ale bardzo ładny efekt;
  • Popracuj z paddingami i wyśrodkowaniem, niektóre elementy są nierówno ułożone
  • Pokusiłbym się o dopracowanie widoczności, aby elementy nie zlewały się tak bardzo - w sensie jest dobrze, ale mogło być lepiej;
  • Usunąłbym pointery przy bloczkach meczów i rozróżniłbym buttony od bloków.

Generalnie duże propsy za dobrze zbudowaną apkę wink

0 głosów
odpowiedź 5 marca przez Osse Dyskutant (7,950 p.)
Wygląda dobrze, powiem więcej podoba mi się. Od strony technicznej się nie wypowiem ale jako odbiorca zdecydowanie na 5

Podobne pytania

+1 głos
1 odpowiedź 279 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 185 wizyt
pytanie zadane 24 sierpnia 2018 w Nasze projekty przez Śwież4k Bywalec (2,570 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 184 wizyt
pytanie zadane 14 marca 2020 w JavaScript przez dabgan Początkujący (410 p.)

92,579 zapytań

141,427 odpowiedzi

319,654 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...