• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Delightartco prośba o ocenę i przetestowanie aplikacji Reactjs

VPS Starter Arubacloud
+1 głos
268 wizyt
pytanie zadane 23 maja 2021 w JavaScript przez tgv Użytkownik (890 p.)
otagowane ponownie 23 maja 2021 przez tgv

Czołem! Stworzyłem prostą aplikację w react.js dla designera. Poniżej znajduje się link do aplikacji. Czy ktoś z Was może ją przejrzeć i napisać co ewentualnie można poprawić? Czy z tym projektem mogę aplikować na juniora? 

https://vigorous-tesla-ec685c.netlify.app 

komentarz 23 maja 2021 przez janzw4 Bywalec (2,050 p.)
W zakładce services jest biały tekst na białej częśći zdjęcia, ogólnie strona jest strasznie biała przez co trochę nie przyjemnie się z niej korzysta, mam rozdzielczość 1920x1080 a na dole pokazuje mi się pasek do przewijania strony no i ogólnie strona nie jest responsywna, dodatkowo po wejściu w jakąś zakładkę widać ładowanie zdjęć, a tak po za tym to strona bardzo ładna i moim zdaniem dobra, tylko bym ewentualnie jeszcze dodał trochę animacji
komentarz 23 maja 2021 przez tgv Użytkownik (890 p.)
Bardziej chodzi mi o technikę kodu. Czy jest poprawny? Czy CSS lepiej zastąpić SCSS? Podsyłam link do repozytorium.

https://github.com/radgoll/delightartco
komentarz 23 maja 2021 przez Wiciorny Ekspert (269,120 p.)

pytałeś, czy ten projekt nadaje sie na juniora- to takie troszkę płytkie, bo taki projekt jest do zrealizowania w 1 dzień, nawet powiem szczerze, że w kilka godzin biorąc pod uwagę, że stylowanie zajmuje :D połowę czasu,  tutaj masz raptem kilka komponentów i to jeszcze wklejonym gotowym kodem...
Próbować zawsze możesz, tez nie wiem na juniora czego ^^
Też z perspektywy wykorzystania reacta nie wiem czy  prawidłowe jest definiowanie styli inline dla komponentów np.
 

<ListItemContent style={{fontSize: '30px', fontFamily: 'Nimbus Mono'}}>

 

1
komentarz 24 maja 2021 przez tgv Użytkownik (890 p.)
@Wicorny Nie jest to merytoryczna odpowiedź na zadane pytanie. Moje pytanie nie dotyczyło tego ile się robi ten projekt. Jak pewnie zauważyłeś, kolega powyżej potrafił napisać co można zmienić. Tak poza tym, dokumentacja React nie zabrania używania inline style. Jeśli nie masz do przekazania nic konkretnego na temat, nie udzielaj się.
komentarz 27 maja 2021 przez krissto7 Gaduła (3,100 p.)
Sam się dopiero uczę więc moja opinia pewnie nie jest najważniejsza , aczkolwiek moje odczucia to naprawdę fajny design , który jest na dobrym poziomie i fajnie porozmieszczane efekty i generalnie design się , że sobą nie gryzie , aczkolwiek , ze strony programistycznej to nie ma tutaj nic skomplikowanego , jedyne skillsy to rozmieszczanie elementów na stronie , dlatego kolega wyżej napisał , że jakaś doświadczona osoba zrobi coś takiego w jeden dzień(przypuszczam , że z gotowym projektem graficznym). Dodatkowo jakieś błędy wyskakują w konsoli i nie wszystko jest responsywne wiec pewnie jakby ktoś miał to testować i by zauważył taki bałagan i chaos to by nie był do końca zawodowoly...

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 25 maja 2021 przez Paweł Nąckiewicz Nałogowiec (48,990 p.)
Wydaje mi się że wydajność tutaj nie działa najlepiej - strona długo się ładuje. Brakuje mi jakiś stylów dla :hover linków z navigacji oraz stopki. Nie wiem czy taki był zamysł ale mi to się srednio podoba.

Dodałeś link do repo w którym nic nie ma a szkoda bo chciałbym zobaczyć kod tej strony.

Taki projekt możesz wpisać do CV jak będziesz się starać o prace ale za dużo skomplikowanych rzeczy tutaj nie ma. Na samym takim projekcie raczej pracy nie dostaniesz.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 179 wizyt
pytanie zadane 14 marca 2020 w JavaScript przez dabgan Początkujący (410 p.)
+6 głosów
3 odpowiedzi 150 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 168 wizyt
pytanie zadane 16 stycznia 2022 w JavaScript przez castor_fiber Użytkownik (800 p.)

92,453 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,088 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...