• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Nauka tworzenia stron internetowych kilka pytań

Object Storage Arubacloud
0 głosów
165 wizyt
pytanie zadane 20 lutego w HTML i CSS przez Pawcio0 Nowicjusz (120 p.)
WItam , chciałbym zacząć karierę w tworzeniu stron internetowych , jestem bezrobotny i mam fobię społeczną więc nie przemawia do mnie praca z ludźmi , wolałbym pracować przy komputerze , bardzo kręci mnie tworzenie stron lecz nie wiem od czego zacząć,  jak to ogarnąć , szybko się uczę mam 25 lat , Czy możecie mi powiedzieć jak tego dokonać? Od czego zacząć ? Czy robić to w html css Czy php Czy coś innego tak żebym wiązał z tym jakaś przyszłość i za jakiś rok móc zarobic z tego z tysiaka na miesiąc chociaż,   proszę o jak najwięcej informacji na ten temat , chciałbym tworzyc No takie strony wizytówki,  np pomoc drogowa , busy za granicę takie strony z usługami np , lub jakieś portfolio , i moje pytanie właśnie jest takie od czego to wszystko najlepiej zacząć,  jak oprawiać w grafikę te strony , czy lepszy jest wordpress bez nauki innych języków?  Proszę mi to rozjaśnić  chce zacząć robić coś w tym kierunku.
komentarz 20 lutego przez tkz Nałogowiec (42,000 p.)

 mam fobię społeczną więc nie przemawia do mnie praca z ludźmi

IT to nie ucieczka od ludzi, jest ich sporo i sporo gadają, i sporo się spotykają czy to online, czy to w biurze. Polecałbym terapie. 

https://roadmap.sh/ wybierz co Cię interesuje i w zasadzie tyle, nie ma co kombinować skoro wszystko będzie nowe w jakimś stopniu. Pamiętaj tylko, że obecnie przy frontendzie jest duża konkurencja i po prostu nie będzie proste i szybkie wejście w branże. Wybrałeś coś z niskim progiem wejścia, to musisz liczyć na sporą konurencje. 

3 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 20 lutego przez AnimaVillis Stary wyjadacz (11,510 p.)
Na dobry początek w tym wieku to zacznij od interpunkcji i ogólnego stylu pisania bo czyta się to tragicznie.

Następnie nauka wordpressa bez podstaw css, html i php Ci nic nie da. Musisz opanować podstawy z każdego języka żeby wiedzieć co robić. Pojawiają się często zlecenia gdzie trzeba dopisać kod lub zleceniodawca nie zezwala na użycie builderów tylko cały motyw musisz przygotować samodzielnie.
Pojawiają się również zlecenia gdzie wszystko jest dozwolone aby osiągnąć tylko cel.

Reasumując:
Podstawy wszystkiego co wymieniłeś, jeżeli któryś z języków Ci podpasuje to znajdź na internecie tzw. roadmap dla danego języka i idź dalej w tym kierunku.
komentarz 24 lutego przez whiteman808 Obywatel (1,820 p.)
>Na dobry początek w tym wieku to zacznij od interpunkcji i ogólnego stylu pisania bo czyta się to tragicznie.

Może languagetool mu pomoże
0 głosów
odpowiedź 21 lutego przez Panelinio Gaduła (4,440 p.)

Generalnie tworzenie czegoś raczej nie jest ucieczką od ludzi. W końcu tworzyć coś na czyjeś zlecenie a uwierz mi, niektórzy potrafią nieźle namieszać w projekcie wink Oczywiście nie chcę Cię zniechęcić, IT to piękna dziedzina. Ogarnij sobie podstawy, posurfuj na forach. Potem możesz wybierać wink

0 głosów
odpowiedź 22 lutego przez PolYGlok Pasjonat (19,450 p.)
Proste! naucz sie jakiegoś języka(programowania) najlepiej 3ch i weź udziął w kilku projektach dla samej zajwki by się spróbować jakiś startup czy coś jakis projekt albo sam coś stwórz<-- może być błąd ortograficzny i za rok wyślij do jakiejś firmy swoje cv.
komentarz 22 lutego przez VBService Ekspert (253,420 p.)

BTW,

<-- może być błąd ortograficzny

IMHO:  wink

Proste! Naucz się jakiegoś języka (programowania) najlepiej 3-ech i weź udział w kilku projektach dla samej zajawki by się spróbować (użyłbym słowa: sprawdzić), jakiś startup czy coś, jakiś projekt albo sam coś stwórz (jak nie jesteś pewien ortografii danego słowa, spróbuj użyć innego o podobnym znaczeniu lub sprawdź w słowniku, ustaw autokorektę w urządzeniu na którym piszesz) i za rok wyślij do jakiejś firmy swoje cv.

komentarz 24 lutego przez whiteman808 Obywatel (1,820 p.)
Po co trzech? Jeden, który spełnia wymagania, a potem resztę w miarę potrzeb. Jak już się uczyć czegoś to nie dla samej nauki, tylko żeby umiejętność przydała się w życiu.

Podobne pytania

+5 głosów
3 odpowiedzi 725 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 224 wizyt
pytanie zadane 28 września 2017 w HTML i CSS przez bicnet Gaduła (4,800 p.)
0 głosów
3 odpowiedzi 338 wizyt
pytanie zadane 4 września 2017 w PHP przez bicnet Gaduła (4,800 p.)

92,579 zapytań

141,432 odpowiedzi

319,662 komentarzy

61,963 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...