• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

question-closed Kupno komputera - lepszy składak czy gotowiec?

Object Storage Arubacloud
0 głosów
177 wizyt
pytanie zadane 13 lutego w Sprzęt komputerowy przez Panelinio Gaduła (4,440 p.)
zamknięte 27 lutego przez Panelinio
Witam serdecznie
Otóż dostałem zadanie aby ogarnąć fajnego kompa co udźwignie gierki i będzie przyjemnie chodził. Celuję w 3 tysiące cebulionów. Szperałem po Internecie i natrafiłem się na gotowce - wszystko fajnie, tylko często pamięci RAM miały dziwnie niskie taktowanie (rzędu 2600), a z tego co kojarzę to lepszym wyborem będą RAM'y po 3600 mhz.

I teraz pytanie - czy lepiej kupić takiego gotowca (nawet coś takiego: https://www.komputronik.pl/informacje/komputer-do-3000/), czy może lepiej coś swojego skleić?
komentarz zamknięcia: Otrzymałem odpowiedzi - temat wyczerpany
komentarz 13 lutego przez Tomek Sochacki Ekspert (227,510 p.)
jak chcesz sobie pograć to chyba bardziej skupiłbym się na lepszej karcie graficznej niż na tej szybkości RAM. To też wazne, ale z tego co ja aktualizowałem kompa to jednak grafika dała największego kopa.
komentarz 13 lutego przez Panelinio Gaduła (4,440 p.)
Jasne, będę się tym kierował. Dziękuję

1 odpowiedź

+2 głosów
odpowiedź 13 lutego przez tangarr Mędrzec (154,860 p.)
wybrane 13 lutego przez Panelinio
 
Najlepsza
Zobacz sobie proponowane zestawy na PurePC lub TechLipton. Co miesiąc robią przegląd rynku i tworzą listę najbardziej opłacalnych zestawów w różnych kwotach.
komentarz 13 lutego przez Panelinio Gaduła (4,440 p.)

Dziękuję ślicznie heart

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 216 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 179 wizyt
pytanie zadane 8 lipca 2017 w Sprzęt komputerowy przez gazela Nowicjusz (120 p.)
0 głosów
4 odpowiedzi 258 wizyt

92,579 zapytań

141,432 odpowiedzi

319,657 komentarzy

61,963 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...