• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

PowerPoint hiperłącze hyperlink

Object Storage Arubacloud
+1 głos
131 wizyt
pytanie zadane 8 stycznia w Systemy operacyjne, programy przez PabloMorales Użytkownik (810 p.)
Cześć, załóżmy, że ma 3 slajdy: 1,2,3. Na slajdach nr 2 i 3 mam hiperłącza prowadzące do slajdu nr 1. Czy jest jakiś rodzaj hiperłącza, które umieszczę na slajdzie 1, żeby po jego kliknięciu wrócić do slajdu, z którego slajd nr 1 został "wywołany" ? A może jest jakiś inny sposób rozwiązania tego problemu ?

3 odpowiedzi

+2 głosów
odpowiedź 9 stycznia przez TOWaD Mądrala (6,000 p.)
wybrane 9 stycznia przez PabloMorales
 
Najlepsza

Nie używam, ale kiedyś był przycisk poprzedni slajd.

Przejdź do następnego slajdu, poprzedniego slajdu, pierwszego slajdu, ostatniego slajdu, ostatnio przeglądany slajd, konkretnego numeru slajdu, innego PowerPoint prezentacji lub strony internetowej.

link do microsoft pomoc.

1
komentarz 10 stycznia przez PabloMorales Użytkownik (810 p.)
No i bingo! Dzięki, działa. Tylko tak jak u mnie (mam PowerPointa 2007) zamiast Hiperlinku trzeba kliknąć przycisk "akcja" i dać: "ostatnio wyświetlony slajd".

Pozdrawiam
1
komentarz 10 stycznia przez TOWaD Mądrala (6,000 p.)
Ciszę się że pomogłem i dzięki za najlepszą.
+2 głosów
odpowiedź 9 stycznia przez neo1020 Dyskutant (8,430 p.)
VBA
komentarz 9 stycznia przez PabloMorales Użytkownik (810 p.)
Sorry kolego, ale nie wiem, co znaczy VBA. Może dlatego, że jestem nowicjuszem.
1
komentarz 9 stycznia przez reaktywny Nałogowiec (41,050 p.)
Visual Basic for Applications.
0 głosów
odpowiedź 9 stycznia przez reaktywny Nałogowiec (41,050 p.)

Podobne pytania

+1 głos
2 odpowiedzi 123 wizyt
+1 głos
1 odpowiedź 94 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 359 wizyt
pytanie zadane 18 listopada 2020 w Systemy operacyjne, programy przez WiT Nowicjusz (120 p.)

92,579 zapytań

141,432 odpowiedzi

319,664 komentarzy

61,964 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...