• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Wasze ulubione gry pc do których wracacie.

Object Storage Arubacloud
+1 głos
199 wizyt
pytanie zadane 30 września 2023 w Offtop przez Osse Dyskutant (7,990 p.)
Cześć. Czy macie jakieś ulubione gry do których mimo ukończenia co jakiś czas wracacie ? Jeżeli chodzi o mnie to należą do nich : Wiedźmin 3 Dziki Gon, Dungeon Keeper 2, Jagged Alliace 2

2 odpowiedzi

+2 głosów
odpowiedź 30 września 2023 przez marcin99b Szeryf (82,180 p.)
Z takich które mam zawsze zainstalowane i co jakiś czas włączam, to typowe gry bez fabuły, nie trzeba znać kontekstu fabularnego więc nie czuje negatywnych emocji "bo miesiąc nie grałem i zapomniałem kto jest kim"

Arma 3, ogólnie simracingowe (AC, ACC, IR), War Thunder, Door Kickers 2, Kerbal Space Program, BeamNG, Transport Fever 2

Z takich do których siadam raz na kilka lat i przechodze od nowa

Wiedźmin 3, GTA 5

Z takich z których rezygnuje, ale co jakiś czas cyklicznie staram się dać im kolejną szanse.. i kolejną... i kolejną, ale zawsze rezygnuje po kilku dniach

Sniper Elite 4, Squad, Hell let loose, wszelkiego rodzaju total wary, wszelkiego rodzaju survivale
komentarz 1 października 2023 przez Wiciorny Ekspert (270,230 p.)
Hell let loose bardzo fajna gierka, tez lubię pogrywać, ale zdecydowanie fajnie jest, jak masz z kim.
Arma 3 matko, przegrałem lata w Arme 2 za czasów gimazjum jeszcze, w trójeczke już na studiach.
komentarz 4 października 2023 przez marcin99b Szeryf (82,180 p.)
hell let loose i squad mają coś takiego, że chciałoby sie je dobrze ogarniać, ale bywają męczące

arma niby sprawia wrażenie trudniejszej, ale można odpalić sobie scenariusze z botami i pograć na luzie z kolegami... a właśnie, co jakiś czas (ostatnio codziennie) z kolegami gramy w arme wieczorami, gdyby ktoś chciał dołączyć to można pisać do mnie na pw i się jakoś dogadamy
+1 głos
odpowiedź 30 września 2023 przez reaktywny Nałogowiec (41,050 p.)
Jest wiele b. dobrych gier, aczkolwiek każdy lubi co innego :) Ja siedzę bardziej w symulatorach oraz wyścigach moto.

Ja chętnie wracam do, nawet starszych, edycji Need For Speed. Także Assetto Corsa, Colin McRae czy DIRT Rallye.

Bardzo lubię produkt Micosoftu i Francuzików - Microsoft Flight Simulator - ostatnie edycje są super. Rewelka!

Podobne pytania

+1 głos
11 odpowiedzi 1,161 wizyt
pytanie zadane 6 września 2015 w Offtop przez M4tthew Gaduła (4,480 p.)
+3 głosów
15 odpowiedzi 554 wizyt
pytanie zadane 6 kwietnia 2015 w Offtop przez zirael [PL] Mądrala (5,200 p.)
+7 głosów
7 odpowiedzi 1,389 wizyt
pytanie zadane 4 października 2015 w Offtop przez Javowiec Pasjonat (21,560 p.)

92,583 zapytań

141,434 odpowiedzi

319,669 komentarzy

61,966 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...