• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Wyslania wiadomosci

Object Storage Arubacloud
0 głosów
173 wizyt
pytanie zadane 2 lipca 2023 w Hostingi, domeny, usługi przez 1234567890 Nowicjusz (140 p.)

Odpowiedź otrzymana z serwera zdalnego:

552 5.2.2 <@>: Recipient address rejected: Mailbox quota exceeded

Dlaczego nie moge wyslac wiadomosci do odbiorcy I wyskakuje mi ten komunikat 

 

komentarz 2 lipca 2023 przez SzkolnyAdmin Szeryf (86,400 p.)
Sprawdziłeś, co oznacza komunikat? Kończy się/skończyła przestrzeń dyskowa dla danego adresu przydzielona na serwerze. Ja sobie poradzić z tym problemem, zapytaj dowolnego wujka.
komentarz 2 lipca 2023 przez 1234567890 Nowicjusz (140 p.)
A jak poradzic sobie z tym problem ?

Aby miec ta przstrzen dyskowa  dla danego uzytkownika I na  serwerze ?
komentarz 2 lipca 2023 przez SzkolnyAdmin Szeryf (86,400 p.)

Odpowiedział ci Wiciorny, ale niepotrzebnie dublujesz tematy.

komentarz 2 lipca 2023 przez 1234567890 Nowicjusz (140 p.)
Usunelam wszystko a co jesli mam nadal 541.4 kb zajmuje mi przestrzen na poczcie I nie moge tego znalezc ani wyczyscic .

To co wtedy ?

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 2 lipca 2023 przez Oscar Nałogowiec (29,320 p.)
Stare. dobre czasy - kiedyś takie komunikaty były częste.

Jeśli wysyłasz tą pocztę to niewiele możesz zrobić. To problem bardziej po stronie odbiorcy - nie odbierał/usuwał dawno poczty i przewidziane dla niego miejsce na dysku się skończyło. Możliwe są dwie główne przyczyny - faktycznie nie odbiera poczty i trzeba się skontaktować inną drogą (być może coś się stało), albo ma w swoim kliencie poczty ustawione POP3 i pozostawianie poczty na serwerze.  Jeśli ma IMAP lub przez WWW to musi pousuwać trochę poczty w kliencie.
komentarz 2 lipca 2023 przez 1234567890 Nowicjusz (140 p.)
To tak czy tak nie mam na to wplywu aby to jakos odblokowac . ?

Tylko ten odbiorca musi to zrobic ?  I to zalezy od jego ustawien poczty ?
komentarz 3 lipca 2023 przez Oscar Nałogowiec (29,320 p.)
Jeśli wysyłasz mail o znacznym rozmiarze (z załacznikami) to spróbuj wysłać coś małego - może się zmieści.
komentarz 3 lipca 2023 przez 1234567890 Nowicjusz (140 p.)
Wlasnie ze nic nie moge wyslac ani teksowej wiadomosci ani zalacznika

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 306 wizyt
pytanie zadane 23 lutego 2022 w Offtop przez Desvardes Nowicjusz (120 p.)
+1 głos
2 odpowiedzi 748 wizyt
pytanie zadane 4 września 2020 w JavaScript przez Gucio.js Początkujący (390 p.)
+1 głos
2 odpowiedzi 279 wizyt
pytanie zadane 14 grudnia 2019 w Bezpieczeństwo, hacking przez Bob07 Nowicjusz (130 p.)

92,579 zapytań

141,432 odpowiedzi

319,662 komentarzy

61,963 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...