• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Ciemny ekran

Object Storage Arubacloud
0 głosów
126 wizyt
pytanie zadane 24 grudnia 2022 w Sprzęt komputerowy przez 19092003 Nowicjusz (120 p.)
Witam.  Mam laptop podlaczony do twlewizora , dzis po wlaczeniu po okolo 60 sekundach ekran zrobil sie bardzo ciemny, praktycznie niemozliwe jest zobaczenie co gdzie jest na ekranie, musze wylacz6c I wlaczyc telewizor od nowa aby znowu na 60 sekund miec normalny ekran I moc cos robic , wydaje mi sie ze problem lazy gdzies w ktoryms przycisku na klawiatorze ktore moglo nacisnqc moje dziecko, czy ktos moze pomoc 

Witam, mam laptop podlaczony do telewizora , dzis po wlaczeniu po okolo 60 sekundach enran zrobil sie bardzo ciemny, nie jest mozliwe dokladne zobaczenie co gdzie jest na pulpicie, musze wylaczyc I wlaczyc telewizor aby znowu na 60 sekund miec obraz, mysle xe problem moze byc w jakism przycisku na klawiaturze ktory miglo nacisnqc moje dziecko a ja nie mam pojecia , czy ktos moze pomoc

komentarz 25 grudnia 2022 przez overcq Pasjonat (21,710 p.)

W telewizorze może być ustawiony któryś z trybów ECO, np. wykrywanie ruchu użytkownika, dynamiki obrazu albo światła otoczenia. Zobacz tutaj i tutaj.

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 68 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 649 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 5,566 wizyt

92,576 zapytań

141,426 odpowiedzi

319,651 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...